Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Do jakiego lekarza się udać i co to może być?

Witam. Ostatnio miałem dość niepokojącą sytuację. Szedłem sobie na przystanek autobusowy. Był to dosyć pochnurny dzień.… >>

617 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

prośba o rozszyfrowanie

Witam, zwracam się z prośbą o pomoc przy rozszyfrowaniu wpisanego badania krwi przez lekarza. Zdjęcie zamiesiłem:rnrnhttps://[censored].fotosik.pl/zdjecie/d99d9fb881f884d8rnrn >>

576 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Niedoczynność tarczycy, IO, dalsze tycie podczas leczenia

Dzień dobry, od dziecka mam problemy z wagą. W wieku 25 lat moje BMI wynosi 36.2. Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie niedoczynność… >>

524 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Spirometria w porządku to skąd te duszności ?

Witam. Mam pewien problem. Co pewien czas np. raz na dzień albo kilka razy dziennie łapią mnie duszności, ciężko mi się… >>

654 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zabiegi rehabilitacyjne na stopę.

Chodzę na zabiegi rehabilitacyjne poniewaz mam jałową martwicę głowy II kości śródstopia. Jest to pole magnetyczne, fonoforeza(ultradźwieki)… >>

917 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Odpowiedzialność w kwestii finansów

Czy też tak macie, że boicie się jakiś dodatkowych zobowiązań, z tego tytułu, że np później na nie nie wyrobicie? Mam tutaj… >>

524 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Utrata świadomości

WitamrnW sklepie dorosly mezczyzna przestal nagle kontaktowac, kompletnie stracil swiadomosc, niereagowal na nic. Dodatkowo… >>

592 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Pakietowe węzły chłonne u dziecka

Witam. Chciałabym się poradzić, bo już nie wiem co dalej robić. Mój syn (teraz 7l.) od 10 miesiąca życia miał powiększone… >>

1.3K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Leczenie alkoholizmu

Moja kolezanka jest uzalezniona od alkoholu i niestety odbija sie to na jej życiu prywatnym. Nie moze tez znalezc pracy… >>

597 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Osłabienie, poty, uderzenia goraca. Jaki badania zrobić?

Guests Napisano 31 minut temu Witajcie. Mam 29 lat i nie cierpię na żadne przewlekłe choroby o których mi wiadomo. Dziś… >>

556 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...