Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Guzek przy odbycie, czy to coś poważnego?

Witam,rnJestem chłopakiem, mam 20 lat. Dziś rano podczas prysznica przypadkiem wyczułem niewielki guzek pod skórą na odbycie.… >>

677 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Eradykscja helikobakter

Witam od 7 dni biore ospamox1000 2xdoba 3 x2 metronidazol 250 oraz zulbex 20mgx2 . Od kilku dni zauwazylam iz mocz sie przyciemnil… >>

657 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

krew w nosie

witam. w niedziele pilem raczej duzo na urodzinach, po kilku godzinach snu wymiotowalem, rano gardlo czerwone opuchniete… >>

750 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Drętwienie kolana

Witam tydzień temu miałam rekonstrukcję acl. Wszystko było ok, dzisiaj odczułam drętwienie kolana. Czy to normalne? >>

658 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy to objawy negatywne shizofrenii?

Witam. Czy totalne osłabienie ciała i brak energi może być podstawą do postawienia diagnozy shizofrenia objawy negatywne?… >>

755 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Jak wznowić owulacje w wieku 33lat

Dzień dobry chciałem spytać się jak można wznowić owulacje?Staramy się z żoną o drugie dziecko parę miesięcy i nic,ginekolog… >>

592 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ile po operacji trzeba być na L4?

Jak mam martwice jałową głowy II kości śródstopia to jak długo(ile miesięcy) po operacji bede musiał być na L4 i kiedy bede… >>

759 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Pobieranie krwi do badań

Witam mam pytanie odnośnie pobieranie krwi do badań. Jak często można pobrać krew? Mam zlecone wiele badań krwi, część z… >>

656 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bakteria Enterobacter

Witam zgłaszam się z pytaniem od dłuższego czasu choruje mam bóle mięśni,stawów powiększone węzły chonne podżuchwowe problemy… >>

657 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Utrata wagi

Witam, jestem 22 letnia dziewczyna, niepokoją mnie niektóre rzeczy, w ciagu niecałych 3 miesięcy schudłam prawie 15 kg,… >>

705 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

loading...