Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Wyniki tarczycowe

Co oznaczają te wyniki : TSH 4 gen.==1,7711 (min. 0,3500 a max. 4.9400) ,Ft4==1,212 (min. 0,700 a max. 1,480) , ANTY TG==2,39(max.… >>

612 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy da sie iść na operacje do konkretnego lekarza na NFZ?

Mam schorzenie stopy, leczę się u lekarz prywatnie, jak chce iść na operacje do lekarza na NFZ to mój lekarz prywatny da… >>

630 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból w lewym boku brzucha nad żebrami.

Witam, mam ból w lewym boku brzucha nad żebrami, delikatny, ale wyczuwalny, denerwujący oraz w prawym boku, ale tu zaś na… >>

546 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Guzek pod pachą

Witam! Temat pojawiał się wielokrotnie ale zapytam i ja . Dwa tygodnie temu wyczulam u siebie mały twardy bezbolesny guzek… >>

618 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Prośba o diagnozę

Witam. Pisze z prośbą o rozpoznanie przyczyn dolegliwości mojej dziewczyny. Otóż od ponad 2 lat odczuwa nieustający lekki… >>

569 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zimne dreszcze i biegunka

Witam. Od miesiąca męczą mnie zimne dreszcze, które pojawiają się znikąd albo gdy nadchodzi biegunka. Praktycznie nic nie… >>

586 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Kolano

Mam 25 lat i choruje na zespol Turnera. Od czasu do czasu dokucza mi taką dolegliwość kolana nie mogę go wtedy zgiac i wyprostować… >>

620 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból w okolicach serca

Witam. Jakiś czas temu odczuwałam bóle w okolicach serca ciężko opisać ten ból (ściskanie, promieniowanie ). Byłam u lekarza...… >>

589 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Infekcja żył, rana na stopie

Dzień dobry, proszę o pomoc dla mojej mamy. Ma 80, była pacjentką onkologiczną (rak płuc, leczona w latach 2016-17). Leczy… >>

573 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zapalenie stawu czy dna moczanowa

Witam, Dwa tygodnie temu w przeciągu godziny zaczął bardzo mocno boleć mnie paluch u stopy. Ciężko było chodzić, ale po… >>

598 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...