Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Dziedzicznosc porazenia mozgowego i niedowładu czterokonczynowego

Witam. Wraz z żoną chcemy postarać się o dziecko, lecz mamy obawy wystąpienia choroby genetycznej. A mianowicie mam dwoch… >>

562 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

badania krwi

https://zapodaj.net/db9b7b78134a2.jpg.htmlrnrnból z lewej strony pod zebrali w skali od 1 do 10 dał bym mu 5 boli z przerwami >>

552 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Sztywność mięśni

Witam od paru lat 2-3 mam problem z skurczami. Wygląda to w ten sposób że, kiedy wstaje z fotela to moje nogi stają się… >>

584 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ile po operacji trzeba być na L4?

Jak mam martwice jałową głowy II kości śródstopia to jak długo(ile miesięcy) po operacji bede musiał być na L4 i kiedy bede… >>

764 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Pobieranie krwi do badań

Witam mam pytanie odnośnie pobieranie krwi do badań. Jak często można pobrać krew? Mam zlecone wiele badań krwi, część z… >>

658 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Utrata wagi

Witam, jestem 22 letnia dziewczyna, niepokoją mnie niektóre rzeczy, w ciagu niecałych 3 miesięcy schudłam prawie 15 kg,… >>

707 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

niskie ciśnienie i niedowaga a tarczyca

od zawsze byłam szczupła, przez co miałam niskie ciśnienie, lecz nie przeszkadzało mi to nigdy w życiu codziennym, a niedowaga… >>

554 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Echo serca u dzieci w Warszawie

Witam. Gdzie w Warszawie mozna wykonać echo serca u dziecka? >>

1.2K Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból kolana

Szanowni, Wczoraj po 4h jazdy na rowerze. Wieczorem podczas tańca coś pyknelo mi w kolanie. Nie jestem super aktywna osoba… >>

62 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wyniki morfologii

Witam, syn 2,5 -letni od półtorej tygodnia goraczkuje - około 38 - 38,5 stopnia. temperatura pojawia się najczęściej w nocy… >>

562 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...