Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Zawroty głowy

Dzień dobry! Jestem zaniepokojona zawrotami głowy które ostatnio się u mnie pojawiają i nie umiem stwierdzić czym są spowodowane.… >>

600 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zasztryki

Witam, mam noge w gipsie i lekarz kazal mi przyjmowac zastrzyki przeciw krzepnieciu krwi - Neoparin. Jestem juz po 2 zastrzyku… >>

600 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Kruszący się gips

Wczoraj miałam założony gips na rękę i wydaje mi się, że jest krótszy o kilka centymetrów od strony palców. Rano się kąpałam… >>

769 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Haluks

Czy wie ktoś jak wyleczyć haluksy? Jak sobie z tym poradzić? Operacja brzmi źle i szukam mniej bolesnych metod. Tylko że… >>

650 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Infekcja cewki moczowej

Witam, Po stosunku odczuwałem częstomocz oraz lekkie pieczenie, zrobiłem wymaz z cewki moczowej. Z wymazu z cewki moczowej… >>

618 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Mix leków

WitamrnMam pytanie czy można zażyć lek Nimesil przy braniu antybiotyku Doxycyline ?rnPozdrawiam Sebastian Czajkowski >>

596 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Uraz kolana, upadek ze schodów, brak możliwości zgiecia kolana

Witam. W piątek potknelam się na schodach i od tamtego czasu nie mogę zginac kolana. Przez pierwsze sekundy po upadku nie… >>

631 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy można iść na fizykoterapie trzeci raz?

Dopiero po 2 fizykoterapii ból troche ustąpił albo tak mi sie tylko wydaje, czy można iść 3 raz na fizykoterapie czy jednak… >>

529 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

choroba lokomocyjna

Moje dziecko 2,5 roku ma chorobę lokomocyjna. Najgorzej jest w godzinach porannych, popołudniu jest trochę lepiej. Samochód,… >>

609 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Wyniki badań- pakiet tarczycowy

Badanie Parametr Wynik Jednostka L H Norma Opis TSH TSH 4,070 µIU/ml 0,270 4,200 N Badanie wykonano testem firmy Roche metodą… >>

611 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...