Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Zaparcia

Dzień dobry, bardzo proszę o pomoc mój syn ma 2,5 roku w sumie od zawsze ma problemy z załatwianiem. Jak był niemowlakiem… >>

100 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ile po zarzyciu za ynaja działać psychotropy?

Jak weźmie sie tabletkie to po jakim czasie zaczyna ona działać, mówie o neuroleptykach? Po ilu godzinach? rnrnJak długo… >>

110 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ujemne testy skorne i z krwi....

Witam czy istnieje możliwość występowania alergii pomimo ujemnych testów skórnych i testów z krwi..... jestem przekonany… >>

173 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Uderzenie w głowe

Witam Jestem strasznie przewrażliwiony na punkcie swojego zdrowia, tydzień temu uderzyłem się w głowę upadając na granitową… >>

129 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Botoks

Witam. Czy botoks jest w stanie mieć jakieś dzialania niepożądane?rnZastanawiam się nad nim ale trochę się obawiam czy sobie… >>

200 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ból uda

Witam, na wstępie zaznaczę, że mam 17 lat, ponieważ może się to okazać istotną informacją. Mój problem jest taki, że od… >>

107 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bóle głowy - ciąża

Dzień dobry, moja siostra jest w ciąży. Poród jest planowany na przełomie grudnia - stycznia. Od czasu, kiedy zaszła w ciążę… >>

152 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Dwa pytania odnośnie kontuzji stopy(martwica kości).

Mam martwice jałową głowy II kosci śródstopia. Po kontrolnej wizycie u lekarza zalecił mi on powoli wracanie do sportu(bieganie)… >>

99 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Keflex na poczatku ciazy

Dzien Dobry, Na poczatku ciazy, jak sie teraz okazuje ok 3-4 tygodnia ciazy liczac od daty ostatniej miesiaczki i ok 1-2,5… >>

63 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból w okolicy pępka

Dobry wieczór. Przychodze tu prosic o porade i opinie. Mam 18 lat. 2 tygodnie temu robilam badania krwi i okazalo sie,ze… >>

84 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...