Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ból uda

Witam, na wstępie zaznaczę, że mam 17 lat, ponieważ może się to okazać istotną informacją. Mój problem jest taki, że od… >>

781 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bol w lewej klatce piersiowej

Witam, Mam 24lata paliłem papierosy pisze w czasie przeszłym bo to robilem jakieś 1msc temu. Ale wrocmy do rzeczy jakieś… >>

651 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Oddychanie podczas snu

Witam, jestem dość młodą kobietą. Mam 24 lata i od jakiegoś czasu zmagam się z problemem głośnego i impulsywnego oddychania… >>

663 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Keflex na poczatku ciazy

Dzien Dobry, Na poczatku ciazy, jak sie teraz okazuje ok 3-4 tygodnia ciazy liczac od daty ostatniej miesiaczki i ok 1-2,5… >>

633 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Mostek klatki piersiowej

Blagam o pomoc do kogo sie udac z problemem mostka .. mostek jest luzny i bd bolesny ..najprawdopodobnej uszkodzony 2 lata… >>

594 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból w okolicy pępka

Dobry wieczór. Przychodze tu prosic o porade i opinie. Mam 18 lat. 2 tygodnie temu robilam badania krwi i okazalo sie,ze… >>

853 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Prosze o pomoc

Witam, stwierdzono u mnie Epilepsje, stan przedcukrzycowy ( biore leki na cukrzycę 198 wynik), Tarczyca (HASHIMOTO ), PCOS… >>

11 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Stopy po bieganiu

Witam,rn3tyg. lezalem w lozku bo mam zlamany palec u reki, zdjalem szyne bo poprostu nie moglem juz nic nie robic, wiec… >>

624 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Uderzenie w głowe

Witam Jestem strasznie przewrażliwiony na punkcie swojego zdrowia, tydzień temu uderzyłem się w głowę upadając na granitową… >>

823 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Problem z kręgami szyjnymi

Witam dziś odebrałam wyniki z rezonansu magnetycznego.Zastanawiam się czy to coś poważnego.O to i one.Spłycenie lordozy… >>

636 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...