Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ból uda

Witam, na wstępie zaznaczę, że mam 17 lat, ponieważ może się to okazać istotną informacją. Mój problem jest taki, że od… >>

781 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bol w lewej klatce piersiowej

Witam, Mam 24lata paliłem papierosy pisze w czasie przeszłym bo to robilem jakieś 1msc temu. Ale wrocmy do rzeczy jakieś… >>

651 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Oddychanie podczas snu

Witam, jestem dość młodą kobietą. Mam 24 lata i od jakiegoś czasu zmagam się z problemem głośnego i impulsywnego oddychania… >>

663 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Ból w okolicy pępka

Dobry wieczór. Przychodze tu prosic o porade i opinie. Mam 18 lat. 2 tygodnie temu robilam badania krwi i okazalo sie,ze… >>

853 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Prosze o pomoc

Witam, stwierdzono u mnie Epilepsje, stan przedcukrzycowy ( biore leki na cukrzycę 198 wynik), Tarczyca (HASHIMOTO ), PCOS… >>

11 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Stopy po bieganiu

Witam,rn3tyg. lezalem w lozku bo mam zlamany palec u reki, zdjalem szyne bo poprostu nie moglem juz nic nie robic, wiec… >>

624 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Dwa pytania odnośnie kontuzji stopy(martwica kości).

Mam martwice jałową głowy II kosci śródstopia. Po kontrolnej wizycie u lekarza zalecił mi on powoli wracanie do sportu(bieganie)… >>

773 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Złe samopoczucie, powiększone węzły chłonne, wysokie żelazo

Bardzo proszę o pomoc, gdyż byłam na kosultacji u wielu specjalistów i póki co diagnozy brak. Jestem kobietą, mam 34 lata.… >>

639 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Niedojrzałe granulocyty

Niedojrzałe granulocyty IG % 0,70 % (max 0,40) Niedojrzałe granulocyty IG ił. 0,06 tys/ul (max 0,03) Do tego RDW-SD 48,9… >>

1.3K Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Uprawianie sportu podczas kontuzji.

Mam martwice jałową głowy II kości sródstopia, po rehabilitacji jest niewielka poprawa, lekarz zalecił powrót do sportu,… >>

610 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...