Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Wyniki badań

Crp wynik 8,3 min.0 max5 oraz granulocyty neutro-,eo,bazofile % wynik 73,3 min.40 max. 70 strasznie się martwię >>

38 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kroplówka po utracie przytomności podczas oddawania krwi - co w niej jest?

Dzień dobry, z różnych przyczyn miałem dłuższą przerwę w oddawaniu krwi. Usiadłem na fotel, dostałem piłeczkę do ugniatania… >>

544 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Interakcja z innym lekiem

Witam.od dwoch dni biore zastrzyki diclac a dzisiaj po 12 godzinach od drugiego zastrzyku zazylem na kaszel 15ml syropu… >>

532 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Nerwicą natręctw a zabieg forofonezy.

Czy jak mam nerwicę natręctw i shizofrenie to nie mogę mieć zabiegu forofonezy? Nie powiedziałem o tym lekarzowi, co mam… >>

625 Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Bostonka

Witam. Moja córka przeszła bostonkę. Pierwsze objawy miała 1 lipca. Czy mogę ją zaszczepić 16 lipca, czy jeszcze poczekać?… >>

762 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Diclofenac Na z tramadolem

Witam. Mam brać Tramadol i diclofenac po jednej tabletce trzy razy dziennie. Czy mogę je brać w tym samym czasie czy osobno? >>

571 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Oslabienie

od 2 tyg czuje sie bardzo slabo i zle jakbym byla pijana zaczelo sie dzien przed miesiaczka bardzo oslablam trzepalo mnie… >>

573 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Proszę o sprawdzenie wyników krwi u dziecka

Jak w temacie proszę o odczytanie wyników krwi dziecka, czy mam powody do zmartwień? Dziękuje Wykaz badań Badanie Parametr… >>

677 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Napięcie czoła

Odczuwam ostatnio bardzo często napięcie czoła, między brwiami. Mimo, że mam dopiero 25 lat to już zrobiła mi się w tym… >>

728 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...