Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Choroba

Mam strasznie duszący kaszle,i boli aż mnie mostek i mam katar, czy to może być przeziębienie? >>

663 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Brak diagnozy lekarskiej

Co 3 miesiące, a ostatnio nawet po miesiącu, mąż choruje. Choroba dosłownie "zwala" go z nóg, a zaczyna się od zwykłego… >>

709 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Sennosc

Witam.Moj syn ma 22 lata nigdy na nic nie chorował i żył dość aktywnie:pracuje,normannie się odrzywia i było ok. Od trzech… >>

728 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Czarna plama pod paznokciem, paznokieć nie rośnie

Witam, od około miesiąca mam nietypowy problem z paznokciem u dużego palca stopy: przestał rosnąć, następnie pojawiła się… >>

771 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Dlugo trwajacy stan podgoraczkowy

Od 33 dni utrzymuje sie u mnie stan podgoraczkowy przykladowo o nastepujacych pomiarach (termometrem rteciowym): 2018-06-04… >>

814 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Marker nowotworowy TPA

Czy wynik TPA 35,0 U/L oznacza jakieś infekcje czy jest to wynik prawidłowy? >>

653 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Proszę o pomoc

Badanie TK po podaniu SC Pluca prawidłowo upowietrznione bez zmian ogniskowych. Niewielkie zwloknienia w szczytach płuc.… >>

670 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Drętwienie

Mam pytanie odnosnie dretwienia ciala.Dokladniej chodzi mi o to ze wczoraj(sobota)poszalalam troche z alkoholem,tzn.wypilam… >>

66 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Lft

Witam chciałabym zapytać czym może być podwyższone ggt i Lfts? Ponadto w moczu pokazuje się krew jak i proteiny. Usg jamy… >>

662 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Innowacja w medycynie, czy to prawda?

Słyszałam, że w Japonii zaczęto stosować komórki macierzyste do leczenia chorób serca. Czy ktoś ma więcej informacji? Ja… >>

569 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...