Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Czy to ugryzienie klescza ?

Witam, Mam do was pytanie, czy ta blizna moze byc po ugryzieniu kleszcza ? Mam wszystkie objawy boleriozy, a nawet wiecej.… >>

707 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Infekcja rany, a opatrunek

Zacznę wiec od historii rany : Byłem w Porto, Na drodze świętego Jakuba. Około miesiąc temu w nocy upadłem z wysokosci 3m… >>

636 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Przekrwione powieki, zmęczenie

Hej, od kilku lat zmagam się z czymś... w oczach. Zaczęło się od, powiedzmy zawrotów głowy, ale teraz mam wrażenie, że chodzi… >>

646 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bóle pod lewym żebrem

Witam, od października mam bóle pod lewym żebrem, bardzo się stresuję przez pracę, w sytuacjach stresowych boli mocniej,… >>

733 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Leukocyty i neutrofile - diagnostyka

Dzień dobry, mam pytanie czy podwyższone leukocyty 10.96 i neutrofile 7,44 to wymaga leczenia antybiotykowego-dodam ze mam… >>

886 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Wyniki badan krwi

Witam, odebralam dzis wyniki krwi i troszke mnie przestraszyly. Dodam, ze 1,5 tygodnia temu przechodzilam mocniejsze przeziebienie,… >>

589 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bóle i osłabienie

Mam utrzymujące osłabienie i bóle po prawej stronie szyi. Badanie Tarczycy i węzłów w normie. Węzły szyjne powiększone ale… >>

659 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Rak nerki

Witam. U mojego taty zdiagnozowano nowotwór złośliwy nerki. Jego rozmiar to 4x5cm. Dał już jednak przerzuty do kręgosłupa… >>

734 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Badanie

Witam. Mam 32 lata, jestem z Bydgoszczy. Nie wiem jak to napisać więc napiszę tak. Od jakiegoś czasu szukam starszego lekarza… >>

697 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciśnienie

Mam 48 lat i ciśnienie średnio 165/99 , tętno ok.67 od 3 dni. Proszę o informację, jak domowymi sposobami obniżyć ciśnienie... >>

668 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...