Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Foniatra

Mam problem z głosem. Poszukuję foniatry we Wrocławiu. Czy wizyta może się odbyć na fundusz? >>

711 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Łysienie!!!

Czy ma ktoś sposób na łysienie po trzydziestce? Miałem jeszcze niedawno gęste kręcone włosy, a teraz wyłażą garściami. Co… >>

873 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Sposoby obniżenia gorączki

Proszę o poradę! Mam okropny, suchy kaszel i 38,9 gorączki. Jakie znacie naturalne metody na obniżenie gorączki? Czy czosnek… >>

710 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Bóle w klatce piersiowej

Witam od jakichś 2 miesięcy mam bóle w klatce piersiowej i pomiędzy łopatkami. Są napadowe i trzymają przez jakiś czas tak… >>

680 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Woda w organizmie

Jak sprawdzić czy zatrzymuje wodę w organizmie? Jakie badania wykonać? >>

754 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Nagłe pogorszenie wzroku

Mam problem z nagłym pogorszonym wzroku, dosłownie z dnia na dzień. Polega on na nieostrym widzeniu z odległości, obraz… >>

696 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Przewlekłe zmęczenie

Nic mi się nie chce, ciągle czuję się zmęczony, przejmuję się wszystkim rzeczami. Czy ten stan to początek depresji czy… >>

689 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Jęczmień na oku

Witam, mam pytanie. Czy koniecznie trzeba zastosować maść lub krople z antybiotykiem , gdy pojawi się jęczmień na powiece?… >>

692 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Przepis na zdrowie! :)

Fajne forum, ludzie pytają o różne choroby, ale nikt nie pyta o zdrowie. Może warto o nie zadbać, zanim się jeszcze zachoruje?… >>

689 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Jęczmień!

Mam problem z jęczmieniem, wiecie taką grudką na powiece. Swędzi strasznie, puchnie, jest czerwone i przeszkadza. Pliss,… >>

759 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...