Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ciągle nawracające infekcje grzybicze pochwy, po leczeniu infekcja zawsze wraca

Witam, od dwóch lat zmagam się z infekcjami grzybiczymi pochwy. Mój ginekolog przepisywał mi na to Dalacin(krem dopochwowy),… >>

696 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Badanie

Witam. Mam 32 lata, jestem z Bydgoszczy. Nie wiem jak to napisać więc napiszę tak. Od jakiegoś czasu szukam starszego lekarza… >>

690 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wysypka

Od jakiegos czasu mam wysypke na ciele, wie ktos moze co to moze byc ? Jest troche takich malych plamek i jedna wieksza.… >>

62 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciśnienie

Mam 48 lat i ciśnienie średnio 165/99 , tętno ok.67 od 3 dni. Proszę o informację, jak domowymi sposobami obniżyć ciśnienie... >>

662 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zawroty głowy dzwonienie w uszach zaburzenia wzroku

Witam,jestem mężczyzną w wieku 25 lat, mam pytanie ponieważ w październiku 2017 r. Po raz pierwszy miałem niepokojący objaw… >>

717 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zabiegi medycyny estetycznej

Witam, Jestem chora na epilepsje ale od dwóch lat nie mam ataków. Wiem jednak że przeciwwskazaniem do zabiegu kriolipolizy… >>

675 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze

Witam! Jestem 61 letnim budowlańcem i ostatnio byłem na badaniu RTG stawu biodrowego. Opis radiologa po wyniku brzmi: "Zmiany… >>

855 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Pomocy!

Czy po 1 minutowym braku dostępu tlenu do mózgu grazi mi obumarcie czy jakieś zmiany bardzo prosze o szybką odpowiedz!!!rnI… >>

738 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Usunąć płeć

Adam, mam 30 lat chce usunąć płeć chcę się podać panektomi całkowitej usuwam wszystko penisa i jądra mam dość bycia męzczyzną… >>

830 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Badanie ogólne moczu

Witam. 2 tyg temu miałam badanie ogólne moczu. Wszystko ok. tylko lekarz stwierdził lekką infekcję dróg moczowych. Dziś… >>

827 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...