Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Nie przyswajam żelaza

Witam, Dwa tygodnie temu miałem poddać się operacji usunięcia ślinianki podżuchwowej(kamica) tuż przed operacją okazało… >>

678 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Opuchlizna po opalaniu

Witam, parę dni temu spiekłam się dosyć mocno na raka, skóra piekła i była czerwona. Teraz już jest ok, skóra delikatnie… >>

699 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kamienie

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące kamieni w pęcherzyku żółciowym. U mojego syna przez przypadek w badaniu usg stwierdzono… >>

764 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Blizny

Witam posiadam 2 blizny po kurzajkach.Wyglądałyby duzo lepiej,gdyby nie moja głupota,ale trudno.Są one w bardzo widocznym… >>

865 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Tarczyca

cześć, zrobiłam dzisiaj badania tarczycy tzn TSH i wynik mam 5.88 mój rodzinny mówi, że to za dużo no i szukam dobrego endokrynologa.… >>

798 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pomarańczowe plamki na ręce

Dzień dobry rano obudziłam się z pomarańczowymi plamkami na ręce nie wiem co to może być ...próbowałam je zmyć ale się nie… >>

644 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Beta hcg

Czy taki wynik moze oznaczac ciaz zganiezdzanie?rnrnbetaHCG(ICD- 9:L46 <1,20mIU/ml >>

804 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Trądzik

Mam 22 lata i jestem chora na trądzik od około 9 lat. Borykam się zarówno z wykwitami ropnymi, jak również rozszerzonymi… >>

229 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zaburzenia

Od tygodnia mam uczucie ze zaraz się przewróce ale jedynie tylko na dworzu >>

702 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Okres

Witam, Moja dziewczyna od 3 msc nie ma okresu. Jest juz uwowiona do lekarza ale chcemy sie troche uspokoic. Czy moze to… >>

29 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...