Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Zawroty głowy dzwonienie w uszach zaburzenia wzroku

Witam,jestem mężczyzną w wieku 25 lat, mam pytanie ponieważ w październiku 2017 r. Po raz pierwszy miałem niepokojący objaw… >>

722 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze

Witam! Jestem 61 letnim budowlańcem i ostatnio byłem na badaniu RTG stawu biodrowego. Opis radiologa po wyniku brzmi: "Zmiany… >>

862 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Pomocy!

Czy po 1 minutowym braku dostępu tlenu do mózgu grazi mi obumarcie czy jakieś zmiany bardzo prosze o szybką odpowiedz!!!rnI… >>

744 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Co zrobic z kurzajka brodawka

Witam rnMoj chlopak ma duza kurzajke . Zachaczyl i leje mu sie z tego krew . Co mozna zeobic domowymi sposobami zeby to… >>

868 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Jak rzucić palenie?

Mam problem z paleniem. Palę od dwóch lat, i nieraz próbowałem rzucić to gówno. Ale zawsze mnie ciągnie do palenia. Próbowałem… >>

813 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Czy to może być choroba tarczycy?

Hej! Od pewnego czasu czuje się codziennie osłabiona, mam problem z wypadaniem włosów, a co najgorsze przybrałam na wadzę… >>

732 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Sprawdzone sposoby na chrapanie

Cześć wszystkim! Szukam pomysłów na to jak pozbyć się uporczywego chrapania męża. Jest po 40-stce i chrapie naprawdę głośno… >>

799 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Cholesterol

Czy poziom cholesterolu może być uwarunkowany genetycznie? Mam całkowity cholesterol 250. Inne frakcje (zły i dobry) są… >>

780 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Dieta niskosolna?

Chcę się odchudzić i w związku z tym mam pytanie, czy lepiej jesć w czsie takiej diety pokarmy raczej słone, czy unikać… >>

820 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Co sądzicie o badaniach dla kierowców w podeszłym wieku?

Nie wiem czy macie podobne obserwacje co ja. Jadę sobie samochodem i co rusz jak jest jakiś problem na drodze to powoduje… >>

724 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...