Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Wydycham odór, zapach przypomina brud, wymiociny, spaleniznę i zjełczały tłuszcz.

Witam! Od października zeszłego roku mam poważny problem gdzieś w jamie brzusznej... Pewnego dnia wyszedłem do sklepu przystanek… >>

710 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Proszę o sprawdzenie wyników krwi u dziecka

Jak w temacie proszę o odczytanie wyników krwi dziecka, czy mam powody do zmartwień? Dziękuje Wykaz badań Badanie Parametr… >>

670 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Penis pachnie spermą nawet po kilku godzinach od wytrysku i umyciu

Mam dosyć krępujący problem, mianowicie nawet na kilka godzin po wytrysku czuję, że penis pachnie spermą, mimo że przez… >>

710 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Napięcie czoła

Odczuwam ostatnio bardzo często napięcie czoła, między brwiami. Mimo, że mam dopiero 25 lat to już zrobiła mi się w tym… >>

723 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Żółta obwódka wokół ust

Witam serdecznie! Mam pewnien .mały problem. Rok temu zachorowalam na anoreksje,przy czym schudlam z 35 do 27kg. Juz dawno… >>

871 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Choroba

Mam strasznie duszący kaszle,i boli aż mnie mostek i mam katar, czy to może być przeziębienie? >>

659 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Rezonans dróg żółciowych a kamienie

Czy te wyniki rezonansu dróg żółciowych świadczą o braku kamieni żółciowych? Czy w ogóle można tym badaniem je wykryć? Jaka… >>

606 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Brak diagnozy lekarskiej

Co 3 miesiące, a ostatnio nawet po miesiącu, mąż choruje. Choroba dosłownie "zwala" go z nóg, a zaczyna się od zwykłego… >>

704 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Sennosc

Witam.Moj syn ma 22 lata nigdy na nic nie chorował i żył dość aktywnie:pracuje,normannie się odrzywia i było ok. Od trzech… >>

723 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zmiany na skórze głowy

Witam mam pytanie dotyczące zniam na skórze głowy a mianowicie narzeczony od 3 miesięcy ma krostki na głowie miejsce to… >>

641 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...