Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Porada

Witam , uprawiałam sex z chłopakiem kilka dni po okresie dni cyklu co 28 dni , miesiączka trwała 3 dni od 16 lipca dziś… >>

727 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Nie słyszę na lewe ucho.

Wczoraj grzebałem sobie palcem w lewym uchu i teraz nic na nie nie słyszę. Mam chyba zatkane i obawiam się, że coś sobie… >>

783 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zmiany na skórze

Witam, na prawym bicepsie wyskoczyły mi krostki do tego schodzi skóra i strasznie swędzi, wysypalo mi jeszcze 2 dwóch miejscach… >>

679 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Okres

Witam mam problem okres który dostalam teraz trwał tylko jeden dzień i do tego był bardzo słaby do tego od trzech tyg bolą… >>

660 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Dziwne plamy

Witam mam problem ostatnio na nogach pojawiły mi się dziwne plamy składają się one z drobnych małych czerwonych kostek co… >>

679 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne.

Witam, mam problem z tabletkami antykoncepcyjnymi. Nie wiem co mam zrobić. Zawsze przyjmuje je regularnie. Jednak teraz… >>

42 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wodonercze, zwężenie podmiedniczkowe

Dzień dobry. Tomografia komputerowa wykazała u mnie wodonercze lewostronne - zredukowaną warstwę miąższową i chechy zaawansowanego… >>

659 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Spirometria w porządku to skąd te duszności ?

Witam. Mam pewien problem. Co pewien czas np. raz na dzień albo kilka razy dziennie łapią mnie duszności, ciężko mi się… >>

653 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zabiegi rehabilitacyjne na stopę.

Chodzę na zabiegi rehabilitacyjne poniewaz mam jałową martwicę głowy II kości śródstopia. Jest to pole magnetyczne, fonoforeza(ultradźwieki)… >>

917 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne

Właśnie rozpoczęłam trzecie opakowanie Belary. Poprzednie opakowania brałam regularnie, niczym ich nie osłabiłam. Nie miałam… >>

720 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...