Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Tabletki antykoncepcyjne

3 Odpowiedźi 83 Wyświetleń 2019-03-09 22:46:54 Forum Ginekologiczne
Witam, Przede mną pierwsza przygoda z tabletkami antykoncepcyjnymi. Mam pytania. Czy jeśli dostanę okres w nocy (np.2/3) to mogę przyjąć pierwszą tabletkę wieczorem (21/22) ? Czy będzie za późno? Czy jeśli zacznie się lekkie plamienie wieczorem, a normalny okres pojawi się następnego dnia. To kiedy wziąć tabletkę? Gdy zacznie się lekkie plamienie ? czy następnego dnia gdy pojawi się już "normalny" okres.?

kamila
1 Miesiąc Temu

Myślę że nawet jeśli miało by to być spowodowane tabletkami to nie w ciągu 10 dni, to jest zdecydowanie za krótko na takie reakcje, na to potrzeba  miesiąca, może nawet kilku. Miałam tak ale po zmianie na vines ustąpiło więc warto iść do lekarza po inne tabletki

Erilka
2 Tygodni Temu
Czytaj ze zrozumieniem - dziewczyna pyta o pierwszą pigułkę. Ważne, abyś wzięła ją w pierwszym dniu krwawienia, nawet jeżeli to plamienie i potem przyjmowała o stałej porze. Ja tak zrobiłam przy vibinie i wszystko działa prawidłowo. :)
Bella
2 Tygodni Temu
Mogę się podpiąć pod pytanie? Wiem, że jest problem z hormonalną antykoncepcją, jeśli u kogoś istnieje ryzyko żylnej choroby zatorowo zakrzepowej, ale słyszałam, że polecane w tej sytuacji są tabletki Orlifique. Ktoś z Was je kojarzy? Jak ze skutkami ubocznymi?
loading...