Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

3 latka z 3-tygodniowym katarem

Witam. Córka ma niecałe 3 lata. 3 tygodnie temu dostała zwykłego wodnistego kataru,troszkę pokasływala i tyle,dostała ,,bactrim,,… >>

340 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Jestem w ciąży czy nie

Witam. Kochałam się z mężem 18 września i wiem że doszło do zapłodnienia. (pierwszy dzień miesiączki 8 wrzesnia) Teraz 28… >>

375 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zszyte krocze po porodzie naturalnym

Dzień dobry. Jestem 4 dni po porodzie naturalnym. Miałam cięte i szyte krocze. Wiem, że to naturalne że boli, ale przedwczoraj… >>

340 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

ciało gąbczaste

Witam , Jakiś czas temu gdy kochałem się z dziewczyną , ona postanowiła przetestować nową zabawkę jaką kupiła niedawno w… >>

1.0K Wyświetleń

0 Odpowiedźi

powiększanie penisa

Dzień dobryrnChciałbym się dowiedzieć czy zabieg powiększania penisa jest możliwyrngdy uszkodzone jest ciało gąbczaste penisa… >>

767 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Nalot który po zdjęciu pojawia się na nowo

Witam. Proszę o pomoc od 3 lat mam problem z językiem zbiera się na nim bialy nalot, większość jezyka jestem w stanie doczyscic… >>

414 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Złamanie V kości śródręcza z przeznaczeniem

Witam, piec tygodni temu złamałem V kość śródręcza z przemieszczeniem, miałem operację i założone dwa druty Kirschnera ręka… >>

390 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

wymaz covid

witam ja mam takie pytanie, nauczycielka 6 letniego syna w przedszkolu ma stwierrdzony covid, cala grupa dostala kwarantanne… >>

376 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Hcg partnera a antykoncepcja

Witam. Mój partner przyjmuje Ovigil 5000 czy wytrysk w pochwie podczas stosowania tego preparatu moze miec wpływ na dzialanie… >>

364 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból wargi sromowej

Witam, proszę o pomoc, od dwóch dni odczuwam dyskomfort w okolicach intymnych, najpierw było to mocne swędzenie, później… >>

373 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...