Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Brzuch

Od 9.10 byl okres i zaczelam antykoncepcję. A od 2O.10 współżylam z facetem codziennie ,kilka razy dochodził. 12.10 dostalam… >>

655 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Mały płód słabe bicie serduszka

Jej jestem w 9tc, 2tug temu miałam usg, serduszko biło wszystko było ok. Dziś byłam na usg ale doktor powiedziała że płód… >>

547 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Toksoplazmoza

Dzień dobry, jestem w 10 tyg. ciąży. Robiłam badanie na toksoplazmoze : IgG 46 IgM 0,60 ( IgG i IgM dodatnie) po 3 tyg wykonałam… >>

531 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciaza

Test ciazowy pozytywny ale jak mi zrobiono usg to nie bylo widac nic. Ostatnia miesiaczke mialam 1 listopad. Zrobiono mi… >>

22 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Brak miesiączki

Witam, mam 26lat. Ostatni okres miałam 31 października, a do dziś 10grudnia nic. Testy wychodza negatywnie. Hormony: Progesteron… >>

16 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiączka w 18 dniu cyklu

Witam. Mam mały problem z miesiączka cykle mam regularne co 29-30 dni ostatnia miesiączka była 21listopada do 27 listopad… >>

475 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki Antykoncepcyjne

Dzien dobry mam pytanie odnośnie leku Axia Brałam te tabletki kilka miesięcy i teraz dostałam lek Axia conti i zastanawiam… >>

21 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kiedy moglam zajsc w ciaze

Witam, prosze o pomoc.23.07,21.08,23.09 okresCykle z reguly regularnie 29 dni max 33. Test ciążowy21.09 nie wykazał ciazy.Tej… >>

545 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wynik hcg

Proszę o interpretacje mojego wyniku bo nie wiem czy kierować się normami labolatoryjnym czy ogólnymi ze ciąża liczy się… >>

651 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Prośba o interpretację wyników: FSH, LH itp

Dzień dobry. Bardzo proszę o interpretację moich wyników. Od lipca tego roku zaczęły strasznie wypadać mi włosy, więc wykonałam… >>

535 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...