Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Strach przed porodem

Jestem w 39 tc i od niedawna odczuwam paniczny i paralizujacy strach przed porodem.Byłam u psychologa ale mi nie pomógł… >>

540 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Antykoncepcji

Mam takie pytanie czy jak się (pierwsz Rząd)zapomniłam weźcie tabletki o 10 tylko wźełam o 20 a uprawiam miłość 2 dni wcześniej… >>

522 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Antykoncepcja

Mam pytanie zapomnialam tabletki w 3 tygodniu we wt potem w sr polknełam dwie na raz a czw i pt normalnie o stalej porze… >>

583 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciaza

Witajcie staramy sie od 4miesiecy o dzidziusia i nic .Robilam badania takie jak alat aspat tsh krew mocz (zalecenie lekarza)… >>

68 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

beta hcg

Witam pisze z zapytaniem byłam dziś na beta hcg było 3.89 jest to 29dc.Owulacje podejrzewam na 16-17 dc wskazywały na to… >>

7 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Niechciana ciąża

Witam, w 8 dniu cyklu uprawiałam weź z chłopakiem bez zabezpieczeń, cykle mam regularne 28 dni. Jednak z tyłu głowy mam… >>

581 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Leki po poronieniu

Witam! Mam za sobą poronienie. W 11 tygodniu ciąży dowiedziałam się że dziecko nie rozwija się już od jakiegoś czasu. W… >>

523 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak miesiączki

Witam, piszę w imieniu mojej dziewczyny, ponieważ bardzo się stresuje. Chodzi o to, że spóźnia jej się okres drugi dzień.… >>

479 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

interpretacja wyników

Witam! Jestem kobietą i mam 36 lat. Od jakiegoś czasu borykam się z nadmiernym owłosieniem ciała : nogi całe, białą linia,… >>

558 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Antykoncepcja a tarczyca

Witam.Od 5 dni biorę tabletki antykoncepcyjne w celu uregulowania miesiączki , natomiast nie poinformowałam ginekologa ,… >>

521 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...