Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Badanie prenatalne

Witam jeatem w 18 tyg ciazy niedawno dowiedzialam sie o badaniu prenatalnym czy juz jest zapozno aby zrobic takie badanie… >>

556 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

SPÓŹNIAJĄCY SIĘ OKRES

Witam, mój cykl w dniu dzisiejszym wynosi 43 dni i troszkę mnie to niepokoi ponieważ nigdy tak długo okres mi się nie spóźniał,… >>

577 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Ureoplazma

Ureoplazma wykryta w 26 tyg. Ciazy rnCzy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie..rnrnBardzo się martwię!!!! >>

579 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Brak miesiączki

Witam. Lekarz przypisał mi tabletki antykoncepcyjne na uregulowanie miesiączki, ponieważ odkąd pamiętam nigdy nie miałam… >>

19 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża ?

witam dwa tygodnie temu zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny 2 dni temu zrobiłam test 2 testy oba wyszły pozytywne po… >>

10 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

niechciana ciąża

Witam, obawiam się że mogę być w ciąży co prawda moje cykle są 27, 29 dni, ostatnią miesiączkę miałam 2 grudnia, 21 kochałam… >>

563 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Dni płodne miałam 21-27.12, owulacj 26.12. Kochałam się z narzeczonym 19 i 24.12. Dziś boli mnie brzuch jak na okres. Co… >>

10 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

4cc

Witam jestem po 3 cc , okazalo sie ze znow jestem w ciazy termin porodu przypada 13 miesiecy po 3 cc czy to bezpieczne? >>

711 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Co to oznacza?

Witam.rnOd piątku zauważyłam u siebie brązowe upławy z krwią i tylko sama krew, i martwię się co to może oznaczać. Proszę… >>

599 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Interpretacja wyników

Witam. Proszę o interpretacje wynik badań... W czerwcu poroniłam przez toxoplazmozę. Teraz jestem w 8 tyg. ciąży. Czy coś… >>

175 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...