Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Nadciśnienie tętnicze

Mam wysokie ciśnienie krwi biorę dwa rodzaje tabletek polpril 5mg rano i amlozek 5mg rano wieczorem to samo na chwilę obecną… >>

159 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Co się dzieje z moim językiem

Czy mogłam się czymś zarazić u dentysty np grzybicą? 3 tygodnie temu byłam u dentysty. Po 2 dniach od wizyty zaczął… >>

317 Wyświetleń

11 Odpowiedźi

Krótkotrwała ekspozycja na azbest.

Witam. Ostatnimi czasy dręczą mnie myśli dotyczące mojej ekspozycji, która miała miejsce w przeszłości na pył azbestowy.… >>

135 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

ból 4 i 5 palca lewej ręki

WitamrnrnBoli mnie 4 i 5 palec lewej ręki ból przechodzi do nadgarstka i promieniuje do łokcia, ból jest tępy i czasem przechodzi… >>

130 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

zaparcia

Dzień dobry mam pytanie dotyczące zaparcia po lekowych używałem leku zolafren 5mg , potem w szpitalu na 10 mg ( od tego… >>

104 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bolący bark

Witam, od roku mam problem z barkiem. Normalnie nie boli, ale jak podniosę rękę i gwałtownie zacznę ją kręcić występuje… >>

219 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Dziecko

Witam. Mam prośbę do urologa nefrologa. Jeżdżę z dzieckiem co 3mc do kontroli bo ma po urodzeniu jedna nerkę większa i moczowód… >>

82 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pękniecie wału paznokcia

Witam, miałem niedawno złamanie paliczków dystalnych, do tego uszkodzenia paznokci. Na jednym z palców całkowicie zerwany… >>

86 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy moge byc w ciazy ?

Witam. Wiem ze moje pytanie moze byc smieszne ale naprawde bardzo sie boje. Jakies 2, 3 miesiace temu zrobilam z kolezankami… >>

119 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

proszę o poradę

nie mogę usnąć bez leków nasennych mój problem zaczął się od zejścia z dawki leku zolafren z 10 mg na 5mg, bo wystąpiły… >>

159 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...