Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Dziecko dostalo katar po 4 dawce antybiotyku

Pani doktor padajac syna stwierdzila ze osluchowo czysty zaczerwienione gardlo i mokry kaszel + stan podgoraczkowy . przepisala… >>

6 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bole brzucha i plyn w okolicy katniczo kretniczej

W badaniu kolanoskopii u 5latka wszystko wporzadku z wyjatkiem wykrycia "biale kropki" w odbytnicy. Pobrano wycinek histopatologiczny… >>

6 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

przetłuszczanie włosów

Mam problem z przetłuszczaniem włosów. Nie polega to na tym, że włosy są tłuste następnego dnia, jeszcze tego samego wieczora… >>

19 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. 18.01 powinnam była dostać miesiączkę. Ostatni raz wspolzylam 6.01 czy to możliwe żebym była w ciąży? Ostatnia miesiączkę… >>

4 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Cysta i złamanie kosci skokowej

Witam. Dwa miesiace temu mialem cyste kosci skokowej, lekarz powiedzial ze to jest do obserwacji, mam za dwa dni tomografie… >>

4 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Szczypanie cewki moczowej

Witam.Od roku mam problem z pęcherzem i z cewka moczowa.Na tą chwilę badania które zrobiłam to wielokrotnie posiew moczu… >>

2 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Punkcja lędźwiowa

Witam mija już 9 dzień od punkcji lędźwiowej, nadal utrzymuje zespół popunkcyjny (bóle głowy) jak długo się będzie utrzymywał… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Trzustka

Witam, w opisie tk: znacznie powiększony ogon trzustki do 40mm. Do dalszej diagnostyki. Lekarz mówi ze taka sytuacja może… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zaswiadczenie o zdolności do pracy

Witam, czy zaswiadczenie o zdolnosci do pracy może wystawić inny ortopeda niż ten, który wystawiał l4? >>

10 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Nadciśnienie tętnicze

Mam wysokie ciśnienie krwi biorę dwa rodzaje tabletek polpril 5mg rano i amlozek 5mg rano wieczorem to samo na chwilę obecną… >>

17 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...