Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Dziecko

Witam. Mam prośbę do urologa nefrologa. Jeżdżę z dzieckiem co 3mc do kontroli bo ma po urodzeniu jedna nerkę większa i moczowód… >>

579 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pękniecie wału paznokcia

Witam, miałem niedawno złamanie paliczków dystalnych, do tego uszkodzenia paznokci. Na jednym z palców całkowicie zerwany… >>

582 Wyświetleń

6 Odpowiedźi

ból 4 i 5 palca lewej ręki

WitamrnrnBoli mnie 4 i 5 palec lewej ręki ból przechodzi do nadgarstka i promieniuje do łokcia, ból jest tępy i czasem przechodzi… >>

685 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Czy moge byc w ciazy ?

Witam. Wiem ze moje pytanie moze byc smieszne ale naprawde bardzo sie boje. Jakies 2, 3 miesiace temu zrobilam z kolezankami… >>

667 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

zaparcia

Dzień dobry mam pytanie dotyczące zaparcia po lekowych używałem leku zolafren 5mg , potem w szpitalu na 10 mg ( od tego… >>

629 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

proszę o poradę

nie mogę usnąć bez leków nasennych mój problem zaczął się od zejścia z dawki leku zolafren z 10 mg na 5mg, bo wystąpiły… >>

1.2K Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badanie moczu

Mialam zle wyniki moczu, lekarz zalecil mi branie furaginy forte (100) 3x dziennie , a po skonczeniu opakowani powtorzyc… >>

630 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

wyniki krwi 6 miesieczne dziecko

witam, 6 miesieczna dziewczyna, wyniki krwi, MPV 8,92 (9-130), granulocyty segmentowe 9% (17-60) LIMFOCYTY 87% (20-70),… >>

542 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

podwyższone eozynocyty

Dzień dobry . Chcialabym się doradzić w sprawie wyników mojej 6 letniej córki . Badania zostały wykonane z powodu częstego… >>

738 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Okres

Dzien dobry . W tamtym miesiacu miala okres ktory zaczal sie 23 grudnia . W tym miesiacu spoznia mi sie juz tydzien . Z… >>

23 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...