Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Toksmoplazmoza w ciąży

WITAM. zwracam się z prośbą o dodatkową poradę. Mam 33lata jestem aktualnie w 5tyg. Ciąży. Jeszcze przed zajsciem w ciaze… >>

670 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tabletka awaryjna

Dzień dobry w sobotę 30 czerwca odbyłam stosunek niestety pękła prezerwatywa w poniedziałek zażyłam tabletkę awaryjnie escapelle… >>

624 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Problem z pochwą

Witam mam 19 lat, mam problem z 2 problemami warto dodać że byłam już u ginekologa jednakże on mi zbytnio nie pomógł i szukam… >>

675 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Beta hcg

Czy taki wynik moze oznaczac ciaz zganiezdzanie?rnrnbetaHCG(ICD- 9:L46 <1,20mIU/ml >>

800 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Okres

Witam od 3 miesiecy zażywam tabletki antykoncepcyjne . Do tej pory wszystko było okej. Ostatnio nagle dostałam okres w środę… >>

794 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Ciągle nawracające infekcje grzybicze pochwy, po leczeniu infekcja zawsze wraca

Witam, od dwóch lat zmagam się z infekcjami grzybiczymi pochwy. Mój ginekolog przepisywał mi na to Dalacin(krem dopochwowy),… >>

698 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Najlepsza antykoncepcja dla mlodej dziewczyny?

Hej! Mam pytanko. Jaka jest najlepsza antykoncepcja dla młodej dziewczyny (mam 21 lat)? Słyszałam, że tabletki hormonalne… >>

730 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Cytologia

Czy cytologia jest bolesna, pytam bo nigdy tego nie robiłam i czy w ogóle w moim wieku, a mam 23 lata jest sens robić takie… >>

741 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Hej

Szukam kulturalnego i delikatnego ginekologa w Opolu. Jeszcze nigdy nie byłam i trochę się stracham. Lepszy mężczyzna czy… >>

860 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...