Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Laseroterapie - gdzie?

Witam, zamierzam sobie zrobic laseroterapie. Mianowicie chodzi o lekkie przebarwienia na skórze w okolicach ramion i na… >>

102 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból w klatce piersiowej

Witam, Jestem kobietą i mam 23 lata. Od kilku dni czuje lekki ból w piersiach, w szczególności w lewej. Zupełnie jak przed… >>

119 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Co to oznacza?

Witam.rnOd piątku zauważyłam u siebie brązowe upławy z krwią i tylko sama krew, i martwię się co to może oznaczać. Proszę… >>

104 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Haluksy

CZy można całkowicie wyleczyć haluksy nosząc specjalne ortezy, szyny lub nakładki ? Jak długo trzeba je nosić ? Czy są jakieś… >>

129 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Zapalenie oplucnej

Witam, może ktoś mi.odpowie na pytanie czy zrosty mogą boleć dwa miesiące temu.miałem zapalenie oplucnej i od tego czasu… >>

111 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Odchudzanie

Cześć!rnZauważyłam, że przestaje mieścić się w swoje ulubione spodnie. Zmotywowało mnie to do podjęcia decyzji o zaczęciu… >>

172 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ból głowy i senność

Witam jestem kobietą i mam 20 lat, w ostatnim czasie doskwiera mi kilka dolegliwości a mianowicie często borykam się z bólami… >>

166 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Interpretacja wyników

Witam. Proszę o interpretacje wynik badań... W czerwcu poroniłam przez toxoplazmozę. Teraz jestem w 8 tyg. ciąży. Czy coś… >>

147 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

4cc

Witam jestem po 3 cc , okazalo sie ze znow jestem w ciazy termin porodu przypada 13 miesiecy po 3 cc czy to bezpieczne? >>

87 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Dni płodne miałam 21-27.12, owulacj 26.12. Kochałam się z narzeczonym 19 i 24.12. Dziś boli mnie brzuch jak na okres. Co… >>

10 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...