Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Co zrobić z moją przepukliną C5/C6?

Witam! Tydzień przed Wielkanocą 2018 dźwignąłem ciężąr w opadzie tułowia i, mówiąc kolokwialnie, "coś chrupnęło". Trafiłem… >>

590 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból w okolicy wyrostka robaczkowego

Witam. Mam dziwny kłujący ból w okolicy wyrostka robaczkowego od około 2 tygodni. Ból mam tylko podczas chodzenia który… >>

525 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zapalenie oplucnej

Witam, może ktoś mi.odpowie na pytanie czy zrosty mogą boleć dwa miesiące temu.miałem zapalenie oplucnej i od tego czasu… >>

596 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Brak diagnozy - bóle brzucha

Dzień dobry. Poniżej opis mojego problemu: Płeć - mężczyzna, wiek 30 lat, waga ok. 76 kg (teraz jestem najgrubszy w swoim… >>

655 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

brak siniaka przy stłuczeniu

Dzień dobry, Około 3 tygodni temu spadłam ze schodów i doznałam silnego stłuczenia okolicy lędźwiowej i bioder. Niezwłocznie… >>

642 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Dni płodne miałam 21-27.12, owulacj 26.12. Kochałam się z narzeczonym 19 i 24.12. Dziś boli mnie brzuch jak na okres. Co… >>

10 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból głowy i senność

Witam jestem kobietą i mam 20 lat, w ostatnim czasie doskwiera mi kilka dolegliwości a mianowicie często borykam się z bólami… >>

1.1K Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Drgania ręki i nogi

Witam. Mama w życiu miała już 3 operacje na kręgosłup. W tym roku w wrześniu trzecią. W maju tego roku dostała zastrzyki… >>

563 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

4cc

Witam jestem po 3 cc , okazalo sie ze znow jestem w ciazy termin porodu przypada 13 miesiecy po 3 cc czy to bezpieczne? >>

711 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Laseroterapie - gdzie?

Witam, zamierzam sobie zrobic laseroterapie. Mianowicie chodzi o lekkie przebarwienia na skórze w okolicach ramion i na… >>

639 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...