Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

infekcja

Witam! Mam pytanie, mieszkam za granica, od kilku dni mam problem, napewno infekcja okolic intymnych, ale martwi mnie to… >>

556 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Mutacja genu MTHFR

Witam, odebrałam wyniki mutacji genu MTHFR, które wykazały u mnie mutacje A1298C w obu allelach tego genu (homozygota).… >>

519 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Badanie krwi beta hcg

Czy marihuana może obniżyć poziom stężenia bhcg we krwi ? >>

556 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. 18.01 powinnam była dostać miesiączkę. Ostatni raz wspolzylam 6.01 czy to możliwe żebym była w ciąży? Ostatnia miesiączkę… >>

24 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czas

Witam, Opis przypadku...ponad rok uczucie powiększenia czegoś po jednej ze stron podbrzusza...częstsze oddawanie moczu,… >>

504 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy istnieje ryzyko zaplodnienia?

Witam. . 17 stycznia podczas stosunku seksualnego z moim partnerem zauważyłam w prezerwatywie taką małą ilość białego płynu,… >>

600 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Okres dni płodne

Witam. Kiedy powinnam dostać okresu, jeśli m miesiączkę nieregularna ostatnia przerwa 37 dni. Ostatnia miesiączka 26 listopad… >>

639 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Przez 4 miesięcy nie mam okresu robiłam test ciążowy wyszedł pozytywnie czy ja jestem w ciazy >>

13 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wynik histopat

Proszę o ocenę i interpretację tego wyniku histop. usuniętej macicy. OPIS MAKROSKOPOWY: Macica z przydatkami o wym trzon… >>

988 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dziwny ból

Ból A raczej kłucie w podrzuszu, trądzik na twarzy, dosyć intensywne upławy od paru dni (kolor mleczny na wkładce żółty),… >>

93 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...