Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ciąża

W sobote wypilam dosc duzo alkoholu i mało zjadłam. W niedzielę kochałam sie z partnerem oczywiscie sie zabezpieczalismy.… >>

10 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

brak ciazy

witajcie . rnczy pomozecie mi zrozumiec wyniki moich badan? >>

496 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Antykoncepcja

Witam, Jestem po drugiej ciazy przez 1.5 roku karmilam piersia maluszka I bralam p.a. Ovulan . Ponad miesiac temu odstawilam… >>

70 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Szczepienie w ciąży

Witam, jestem w 30 tc, lekarz zalecił mi szczepienie na tezec, blonnice i krztusiec, czy to jest bezpieczne? Jakie skutki… >>

581 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

brak okresu

Witam Ostatnio uprawiałem z partnerką sex zabezpieczajac sie, przed wytryskiem wyciagnalem penisa z pochwy nie zauwazylem… >>

568 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Okres

Witam,Biorę tabletki Antykoncepcyjne już rok czasu, w tym miesiącu zapomniałam już 3 tabletek, dostałam okres 9 dni za wcześnie,… >>

86 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ból w okolicy kości biodrowej

Dzień dobry, od wczoraj boli mnie brzuch w okolicy kości biodrowej, po lewej stronie na dole. Ból przypomina kolkę lub skurcz.… >>

557 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża-plamienie

Witam Jestem w tzw. wczesnej ciąży w 4 tyg plamienie usg pecherzyk śr.1,5mm endometrium szer. 17mm po 4 dniach dalej plamienie… >>

567 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy moge byc w ciazy ?

Witam. Wiem ze moje pytanie moze byc smieszne ale naprawde bardzo sie boje. Jakies 2, 3 miesiace temu zrobilam z kolezankami… >>

664 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Okres

Dzien dobry . W tamtym miesiacu miala okres ktory zaczal sie 23 grudnia . W tym miesiacu spoznia mi sie juz tydzien . Z… >>

23 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...