Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

spuchnieta gorna warga

Moj syn od roku ma spuchnieta gorna warge.Był u alergologa,robił usg zatok, slinianki,badania krwi, wszystko dobrze.ta opuchlizna… >>

677 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Co zrobić by otrzymać rentę z tyt. cześciowej niezolności do pracy?

Witam, Mam zdiagnozowaną chorobę genetyczną (polineuropatię czuciowo-ruchową) - Charcot Marie Tooth, chorobę zdiagnozowano… >>

589 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Krew podczas wyprozniania

Witam, Przychodzę z pytaniem ponieważ zauważyłem podczas wyprozniania krew (wręcz dużo krwi). Parę miesięcy temu też widziałem… >>

684 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

VRE ESBL

Witam, podczas pobytu w szpitalu został pobrany wymaz z odbytu czego wynikiem jest Nosicielstwo:rn-Escherichia Coli ESBLrn-Enterococcus… >>

586 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Beta hcg

Wynik 13.61 norma laboratorium od 65 ciąża czy mam się nią kierować czy raczej ogólna ze ciąża zaczyna się powyżej 5 >>

166 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wynik hcg

Proszę o interpretacje mojego wyniku bo nie wiem czy kierować się normami labolatoryjnym czy ogólnymi ze ciąża liczy się… >>

647 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Guz

Witam mam pytanie do onkologa. Mam 21 lat i dwa i pół roku temu karmiłam synka piersią , przez około 3 miesiące . Ostatnio… >>

572 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tk zatok

Proszę o interpretację badań Tk zatok. Zatoki oboczne nosa wykształcone prawidło. W zatoce szczękowej prawej przy przednio… >>

604 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Prośba o interpretację wyników: FSH, LH itp

Dzień dobry. Bardzo proszę o interpretację moich wyników. Od lipca tego roku zaczęły strasznie wypadać mi włosy, więc wykonałam… >>

531 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Torbiel celomatyczna

Dzień dobry. Bardzo proszę o interpretację wyniku z prześwietlenia klatki piersiowej mojej mamy. OPIS: Płuca bez zmian naciekowych.… >>

994 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...