Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Potrzebny lekarz na miare nobla

Depakine Chrono, Zaldiar Effervescent, Tragin czy OxyNorm to neliczne leki ktorymi musi ratowac sie moj maż. Wszystko z… >>

85 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Popelnilam glupstwo czy move byc przez to chora? Zalamana

Witam popelnilam glulote. Malowalam element metalowy najpier podkladem w sprayu a pozniej lakierem barwnym bez maski specjalistycznej… >>

57 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Depilacja laserowa w Gdyni

Czy ktoś moze dac tutaj namiary na gabinet depilacji laserowej w Gdyni i napisać na jaki laser się zdecydować? Bo im więcej… >>

71 Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Wynik hcg

Proszę o interpretacje mojego wyniku bo nie wiem czy kierować się normami labolatoryjnym czy ogólnymi ze ciąża liczy się… >>

96 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Co zrobić by otrzymać rentę z tyt. cześciowej niezolności do pracy?

Witam, Mam zdiagnozowaną chorobę genetyczną (polineuropatię czuciowo-ruchową) - Charcot Marie Tooth, chorobę zdiagnozowano… >>

47 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

spuchnieta gorna warga

Moj syn od roku ma spuchnieta gorna warge.Był u alergologa,robił usg zatok, slinianki,badania krwi, wszystko dobrze.ta opuchlizna… >>

62 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Krew podczas wyprozniania

Witam, Przychodzę z pytaniem ponieważ zauważyłem podczas wyprozniania krew (wręcz dużo krwi). Parę miesięcy temu też widziałem… >>

72 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

VRE ESBL

Witam, podczas pobytu w szpitalu został pobrany wymaz z odbytu czego wynikiem jest Nosicielstwo:rn-Escherichia Coli ESBLrn-Enterococcus… >>

48 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Beta hcg

Wynik 13.61 norma laboratorium od 65 ciąża czy mam się nią kierować czy raczej ogólna ze ciąża zaczyna się powyżej 5 >>

60 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Guz

Witam mam pytanie do onkologa. Mam 21 lat i dwa i pół roku temu karmiłam synka piersią , przez około 3 miesiące . Ostatnio… >>

34 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...