Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Brak juz sil i cierpliwosci

Witam . Zaczne od tego ze pierwszy dzien ostatniej miesiaczki byl 23.10.2018 . 03.11.2018 odbylam stosunek z wytryskiem… >>

637 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Hcg

Czy możliwe jest to że jestem w 4 tyg ciąży a beta Hcg wynosi 16952,3 >>

589 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Przedwczesna menopauza

Witam. Dziś odebrałam wyniki mam 34 lata , od kilku miesięcy zle się czułam , miałam wahania nastroju, wybuchy gorąca oraz… >>

568 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy moje piersi w końcu urosną?

Witam, Mam 30 lat. W wieku 15 lat zachorowałam na anoreksję. Bardzo długo zmagałam się z tą chorobą. Okres wrócił mi dopiero… >>

570 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

menopauza

Proszę o analizę moich wynikow.Mam 52 lata,od czterech miesięcy nie mam miesiączki.LH-37,88 mIU/ml faza folikularna 2,4-12,6… >>

585 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nieustajace plamienia

Od ponad pol roku mam planienia przed miesiaczka czasem dwa tygodnie czasem tydzien a czasem dzien lub dwa przed,oraz wydluzajace… >>

645 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Bezpłodność?

Witam. Od dłuższego czadu staramy się z partnerem o dziecko. Niestety bezskutecznie. Jakiś czas temu podczas rutynowego… >>

656 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Antykoncepcja pilne

Witam serdecznie brałam zastrzyk antykoncepcyjne deproveran 10 powina zrobic A zrobilam 5 dni puzniej czy zastrzyk dziala… >>

627 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Badanie usg piersi wynik

Dzień dobry, odebrałam badanie USG, proszę o pomoc w interpretacji, chirurg onkolog za kilkanaście dni a ja odchodzę od… >>

556 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciaza

Witam. Mam pytanie. Bo nie ma mnie aktualnie w Polsce. I nie mogę się umówić do Pana. Ostatni stosunek był 29 lipca do tej… >>

568 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...