Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Tabletki antykoncepcyjne ovulan

Dzień dobry jestem.8.miesięcy po porodzie lekarz przepisal mi tabletki ovulan brałam je 2 miesiace przy nich miesiączki… >>

562 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Keflex na poczatku ciazy

Dzien Dobry, Na poczatku ciazy, jak sie teraz okazuje ok 3-4 tygodnia ciazy liczac od daty ostatniej miesiaczki i ok 1-2,5… >>

631 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Praca jajników po usunięciu macicy i jajowodów

Witam. Nigdzie nie mogę znieść odpowiedzi na proste pytanie....jak pracuje jajnik po usunięciu jajowodu, macicy, szyjki...co… >>

639 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Mamografia

Witam.dwa tyg temu wI piatek robilam mamografie,w poniedzialek zadzwonili zebym zglosila sie za tydzien,jak w ten poniedzialek… >>

718 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

infekcje intymne

Od kilku miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Od tego czasu mam nawracające infekcje intymne, co ma duży wpływ na… >>

733 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Czy możliwa jest ciąża?

Witam. Chciałam zapytać czy możliwe jest żebym była w ciąży. Ostatni stosunek był nie później niż w połowie czerwca, od… >>

547 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

płòd USG

Witam.rnJa z zapytaniem w którym tygodniu widać ciaże przez USG , w badaniach BetaHCG wyszło że jestem w ciazy natomiasy… >>

571 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Test ciążowy

Zrobiłam test ciążowy 7.09 wyszedł pozytywnie następnie zrobiłam inny następnego dnia który wyszedł negatywnie okres powinnam… >>

627 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Jak wznowić owulacje w wieku 33lat

Dzień dobry chciałem spytać się jak można wznowić owulacje?Staramy się z żoną o drugie dziecko parę miesięcy i nic,ginekolog… >>

592 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Śluz z pochwy

Witam. Mam 17 lat i ostatnio współżyłam z chłopakiem. Po 4dniach od stosunku zaczął mi się wydzielać zielony śluz z pochwy… >>

567 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...