Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Interpretacja wyniku MR miednicy mniejszej

Proszę o pomoc w interpretacji wyniku MR miednicy mniejszej z kontrastem - endometrioza. W jakim stanie to jest? Nieregularny… >>

386 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Interpretacja wyniku MR miednicy mniejszej

Proszę o pomoc w interpretacji wyniku MR miednicy mniejszej z kontrastem - endometrioza. W jakim stanie to jest? Nieregularny… >>

433 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

stosunek oralny

Proszę o informację, czy istnieje ryzyko ciąży w sytuacji kontaktu oralnego, w czasie którego nie dochodzi do wytrysku w… >>

407 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Seks a ciąża

Moje cykle maja różną ilość dni, 32,27,29, najdłuższy jaki miałam to był 34 dniowy. Wspolzylam z chłopakiem w 17,18,20 dniu… >>

389 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Luteina

Witam. Otrzymałam luteinę podjęzykowa i jeśli zaczęłam miesiączkę 17 sierpnia to od tego dnia licze 18 dni do następnego… >>

355 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne - działanie w 1,2,3 tygodniu

Chciałabym zapytać o działanie tabletek antykoncepcyjnych dwuskładnikowych. W jaki sposób chroniony jest 1-szy, 2-gi oraz… >>

347 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża ból brzuchq

Witam, mam pytanie. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 8 sierpnia. Z chłopakiem w dni płodne się nie zabezpieczaliśmy. Jakieś… >>

476 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy to grzybica?

Witam mam problem poniewaz od dwoch dni uporczywie piecze I swedzi mnie pochwa ponadto wejscie jest zaczerwienione I pojawia… >>

467 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Prolaktyna

Dzień dobry. Mam 24 lata i robiłam badania hormonalne w 25 dniu cyklu (byłam dzień po nocnych zmianach w pracy) tarczyca… >>

438 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

podejrzenie stanu zapalenia/infekcji

Cześć. Mam bardzo wstydliwy problem, z którym nie jestem pewna co powinnam zrobić. Kontakt z ginekologiem wykluczam z dwóch… >>

489 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...