Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Przetoka szyjna

Szukam prawdziwego, dobrego lekarza, który zechce pomóc mojej Babci w nietypowym przypadku. Babcia ma dopiero 65 lat, więc… >>

474 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problemy z ciśnieniem

Witam. Mam prawie 29 lat i kilku miesięcy mam problem z ciśnieniem. Prosiłabym o ewentualne rady i informację czy według… >>

439 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Antykoncepcja a papierosy

Witam. Przyjmuje antykoncepcję hormonalną. Tabletki mają nazwe Atywia. Czy podczas ich stosowania moge palić e-papierosy?… >>

424 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zakażenia

Witam , jaka jest szansa zakażenia wirusem hiv gdzie testy przesiewowe wychodzą ujemne po 6 miesiącach a istnieją objawy… >>

503 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Usunięcie woreczka żółciowego

Witam zacznę od początku. Moja żona miała boleści rodzinna leczyła ja na serce. Pewnego dnia dostała boleści zabrało ja… >>

546 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wpływ lewatywy na serce

Witam, chciałabym zapytać jaki wpływ ma lewatywa na serce. Sprawdzałam przeciwwskazania do wykonania lewatywy i były wymienione… >>

498 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Co to moze być

WItam. 9 września uprawialismy sex z dziewczyną, kilka sekund (dosłownie kilka) bez gumki, potem już w gumce. 12 września… >>

106 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wzdęcia a ciąża

Miałam dostać okres we wtorek 17.09 (mimo tego, że mam policystyczne jajniki okres mi się nie spóźnial) ale do teraz go… >>

455 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pytanie

Witam. Potrzebuje pomocy. Bardzo się martwię. Jestem już umówiona na wizytę. Testu ciazowego nie zrobiłam ponieważ się boję… >>

32 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Opuchlizna

Witam, czy po dłuższym spożywaniu alkoholu gdy wystąpił obrzęk twarzy można jakoś temu zaradzić czy po prostu trzeba czekać,… >>

470 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...