Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Duphaston

Czy duphaston przeszkadza w zajsciu w ciążę przedwczoraj miałam owulacje. I seks z mężem. Bez zabezpieczenia bo staramy… >>

398 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Lek

Dzień dobry mam pytanie czy jak biorę duphaston czy mam szansę na zajście w ciążę a przed wczoraj była owulacja. Czy mogło… >>

406 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Krwawienie w 6 tyg. ciąży

Witam jeśli krwawie nie bardzo obficie i mam ból podbrzusza, A krew jest wręcz brązową to możliwe że doszło do poronienia?… >>

379 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Podroz w 7 tygodniu ciazy

Witam mam pytanie czy moge w 7 tygodniu ciazy wybrac sie samochodem na urlop jakies 600 km od domu. Czuje sie dobrze nic… >>

354 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ruchy dziecka

Dzień dobry jestem w 23 tygodniu ciąży. Od 20 -tego tygodnia czułam ruchy dość wyraźnie , reguralnie, od początku 21 tygodnia… >>

455 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czerwone plamy wokół penisa .

Witam serdecznie proszę o trochę rozjaśnienie tematu stało się to koło roku temu nie widziałem tego bo się nie goliłem dopiero… >>

507 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ważne

Witam. Zaczęłam stosować antykoncepcję ale po miesiącach dalej mam jakieś krwawienia. Nie wiem czy to normalne? Czy mogę… >>

455 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. 2 lata temu moja ciaza obumarla w 5 tyg ciazy dostalam tabletke poronną i skierowanie do szpitala na lyzeczkowanie.… >>

50 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Interpretacja wyników. Proszę o pomoc

Witam serdecznie,[censored] bardzo proszę o odczytanie wyników.[censored] Czy wszystko jest w porządku?[censored] Czy mój… >>

481 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badanie nasienia odczyt wyników

Witam serdecznie,[censored] bardzo proszę o interpretację wyników.[censored] Czy wszystko jest w porządku?[censored] Czy… >>

466 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...