Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Tabletka 72 h po stosunku

Sprawa wygląda tak że.[censored]. [censored] 7[censored] sierpnia skończyła mi się miesiączka.[censored]. Z soboty na niedzielę… >>

451 Wyświetleń

14 Odpowiedźi

USG dziecka

Witamr[censored]nCzy u kogoś lekarz w [censored]17[censored] tyg ciąży też stwierdził że kość nosowa dziecka jest zbyt duża… >>

400 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wczesna ciąża pół roku po poronieniu

Dzień dobry.[censored] Kilka dni temu zrobiłam [censored]2 testy i oba wyszły pozytywnie [censored](drugi mocniejsza kreska)[censored].… >>

369 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Antybiotyk

Dzien dobry [censored] Jestem w [censored]10[censored] tygodniu ciazy i mam zapalenie pecherza.[censored] Probowalam domowymy… >>

398 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

spirala a miesiaczka

Witam na poczadku czerwca zakladałamspirale od tego czasu miesiaczki trwaja zamiast [censored]4 dni to [censored]10[censored]… >>

378 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nawracajace problemy intymne

Witam,[censored] [censored] Mam problem z nawracącymi infekcjami intymnymi,  duzym bólem podczas stosunku i pieczeniem przy… >>

406 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Hcg

Witam robiłam badanie beta hcg wynik to [censored]7.[censored]35[censored] czy oznacza ciążę?[censored] >>

42 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Dzień dobry,[censored] Jakieś [censored]2 miesiące temu uprawiałam z chłopakiem peeting pojawiły się niby [censored]2 miesiączki… >>

6 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Piersi

Witam mam problem,[censored] odr[censored]nJakiego czasu,[censored] boli mnie prawa piers wyczuwam w niej jakiegos kamienia… >>

392 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Prolaktyna i testosteron

Dzień dobry,[censored] staramy się z mężem o dziecko.[censored] Kilka dni po owulacji zrobiłam badania [censored]- prolaktyna… >>

384 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...