Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

rana pooperacyjna

Jestem [censored]2.[censored]5 miesiąca po operacji jajników.[censored] Podczas operacji doszło do komplikacji i lekarz… >>

417 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Antykoncepcja

Dzień dobry zażywam tabletek vibi mini.[censored] Przyjmuje je od [censored]2 lat.[censored] W pierwszy tygodniu przyjmowania… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki a okres

Dzień dobry [censored] Chciałbym dowiedzieć się odnośnie jednej rzeczy a mianowicie,[censored] moja dziewczyna od [censored]2… >>

438 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

ciąża

witam [censored]. [censored] Jestem po poronieniu [censored]. Serce dziecka przestało bić w [censored]8 tyg [censored].… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Spóźniona miesiaczka

Witam [censored]5 lipca powinnam dostać miesiączkę jest już [censored]24[censored] lipiec a ja nadal brak mam objawy jak… >>

413 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Axia Conti a Varenelle? Czy jest znaczna różnica?

Potrzebuję porady,[censored] a nie mogę się skontaktować ze swoim lekarzem.[censored] Bralam Axia Conti ale ponieważ nie… >>

406 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiaczka jej brak

Witam,[censored] wspolzyje [censored]2 razy w miesiacu przewaznie [censored]1-[censored]2 dni przed okresem mam parcie.[censored]… >>

408 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Beta hcg

Mój wynik beta proszę o konsultację [censored]14[censored]79[censored]97[censored],0[censored] >>

62 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Plamienia i torbiel

Witam.[censored] Miałam torbiel i dostałam kuracje [censored]10[censored] dniowa tabletkami po [censored]10[censored] dniach… >>

473 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Boląca miesiączka

Mam [censored]15[censored] lat i mam bardzo bolesne miesiączki.[censored] Dostałam okresu w wieku [censored]12[censored]… >>

399 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...