Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Długi okres

Witam.[censored] Mam [censored]14[censored] lat i mam problem z długo trwającym okresem.[censored] Wykluczam ciążę i wgl… >>

389 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Luteina na okres

Witam.[censored] [censored] Z [censored]17[censored] na [censored]18[censored] sierpnia wybieram się ze znajomymi na urlop.[censored]… >>

371 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badania w kierunku plodnosci

Dzień dobry [censored].Moja P [censored]. ginekolog po obejrzeniu badań stwierdziła [censored], że nie zajdę w ciążę [censored].… >>

372 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej

[censored] Dzień dobry,[censored] [censored] Mam pewien problem.[censored] Jestem aktualnie na wyjeździe i tak się złożyło,[censored]… >>

82 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Antykoncepcja

Witam.[censored] Przyjmuje [censored] tabletki [censored] antykoncepcyjne [censored] w jednym [censored] dniu [censored]… >>

30 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej

Dzień dobry,[censored] [censored] Mam pewien problem.[censored] Od jakiegoś czasu przyjmuje antykoncepcję hormonalna,[censored]… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Powiększony żołądek

Witam,[censored] mam pytanie.[censored] Dwa tygodnie temu zauważono u dziecka powiększony żołądek oraz wody plodowe na granicy… >>

367 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Opóźniona miesiączka

Witam,[censored] Zmieniłam tabletki antykoncepcyjne.[censored] Jednocześnie mam problem z nadżerką [censored]- jestem w… >>

405 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bóle nogi, a tabletki antykoncepcyjne

Biorę tabletki antykoncepcyjne niecały rok i zaczeły się u mnie bóle i rwanie w łydce i w ręce.[censored] USG doppler nic… >>

385 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Konizacja

Witam miałam konizacje [censored] chirurgiczna podczas kontrolnej wizyty okazało się że jestem w ciąży w [censored]8 tyg… >>

418 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...