Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Boląca miesiączka

Mam [censored]15[censored] lat i mam bardzo bolesne miesiączki.[censored] Dostałam okresu w wieku [censored]12[censored]… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Boląca miesiączka

Mam [censored]15[censored] lat i mam bardzo bolesne miesiączki.[censored] Dostałam okresu w wieku [censored]12[censored]… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Boląca miesiączka

Mam [censored]15[censored] lat i mam bardzo bolesne miesiączki.[censored] Dostałam okresu w wieku [censored]12[censored]… >>

417 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam.[censored] Jestem w [censored]7tyg ciąży od [censored]3 dni widzę na bieliźnie plamy koloru brązowego są to plamy… >>

24 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badania

Witam [censored], okres miałam dnia [censored]2.[censored]07[censored] cykl [censored]28[censored] dni [censored]12[censored]… >>

407 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki ant A wymioty

Dzień dobry dzisiaj po [censored]3.[censored]5 godziny wystąpiły bardzo małe pojedyńcze [censored] wymioty [censored] Jestem… >>

401 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zapomniane tabletki

Witam biorę tabletki antykoncepcyjne Yasminelle od roku i nigdy nie zapomniałam aż do tego miesiąca najpierw zapomniałam… >>

394 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

prolaktyna

Dzień dobry staramy się z mężem o dziecko lekarz polecił mi zrobić poziom prolaktyny mój wynik to [censored]13[censored].1[censored]4… >>

404 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kwas foliowy

Witam.[censored]..[censored] Jaka może być maksymalna dawka kwasu foliowego na początku ciąży?[censored] Gdyż wszędzie ostrzegają… >>

394 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Prawdopodobieństwo ciąży?

Witam,[censored] podczas ocierania się chłopak miał niepełny wytrysk,[censored] odrobinę nasienia przeniósł na palcach do… >>

396 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...