Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

spozniajacy sie okres i dziwne uplawy

Witam![censored] Moj okres jest raczej regularny-[censored] trwa okolo [censored]28[censored] dni.[censored] Ostatni okres… >>

445 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Okres

Sprawa wyglada tak.[censored] Okres mam nieregularny miesiac temu wszystko było okej.[censored] Kochałam się z chłopakiem… >>

198 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Okres

Witam,mam taki problem od 8 dni spóźnia mi się okres. Odczuwam z rana silne bóle podbrzusza. Na wizycie u ginekologa lekarz… >>

1 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne a okres

Witam 29 maja dostałam okres i zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne wzięłam tylko 5 tabletek bo źle się po nich czułam… >>

408 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciaza

Witam ostatnio bardzo slavbo sie czulam zrobilam hcg wyszlo 2,44 co to oznacza ? >>

13 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciaża

Jestem w 8 tygodniu ciąży, urodziłam córkę, która teraz ma 19 lat. W zeszłym roku starałam się o dziecko, lecz lekarz powiedział… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Toksoplazmoza

Witam, jestem w 7 tygodniu ciąży. Pół roku temu kiedy zaczynaliśmy się z mężem starać o dziecko wykonałam sobie wszystkie… >>

76 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Toksoplazmoza

Witam, jestem w 7 tygodniu ciąży. Pół roku temu kiedy zaczynaliśmy się z mężem starać o dziecko wykonałam sobie wszystkie… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Możliwość ciąży

Witam, 21 maj - 26 maj brałam tabletki Naraya a potem zapomniałam i 31 maj - 3 czerwca dostałam krwawienia z odstawienia.… >>

392 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiączka po lyzeczkowaniu macicy i usunięciu polipa

Mam 38 lat Miałam 18czerwca łyżeczkowanie polipa i ścianki macicy był to 15 dzień cyklu po zabiegu plamilam 3 dni, 1 - 2lipca(27… >>

469 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...