Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Krwawienie

Witam mam taki problem miałam miesiączkę 11 była skapa , a teraz 25 miałam owulację i od tamtego momentu plamilam a dziś… >>

32 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Lecąca krew

Witam mam taki problem miałam miesiączkę 11 była skapa , a teraz 25 miałam owulację i od tamtego momentu plamilam a dziś… >>

435 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Dzień dobry . Pisze bo mam pewien problem . Wchodzę w 7 tydzień ciąży a mój brzuch wygląda na co najmniej 4 miesiąc , zanim… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiączka

Witam. Od 60 dni bez przerwy mam miesiączkę bądź po prostu plamienia, nie wiem jak to nazwać. Co mi może dolegac? >>

57 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Nieregularne miesiączki

Witam od jakiś 3 lat mam nieregularne miesiączki jakiś czas temu znalazłam swój zeszyt w którym zaprasza zapisuję termin… >>

422 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

BHCG

Witam zrobiłam test z krwi na Bhcg i nie wiem jak go i interpretować. Mój wynik to <1 mlU/mL. Dodam że okres mi się spóźnia… >>

419 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam . Jakie są szanse na zajście w ciążę 2 dni przed okresem? Stosunek bez zabezpieczenia. Cykle mam w miare regularne… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak okresu

Witam, od ponad tygodnia mam twardy i opuchnięty brzuch i się zastanawiam czy to może mieć jakis związek z brakiem miesiączki… >>

36 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Płodność

Witam. Przy regularnym współżyciu ok 2 lata. Nie zaszlam. W ciaze. Nie zabezpieczam się. Miesiaczke mam regulowana luteina.… >>

387 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. W marcu 2019 poroniłam ( puste jajo płodowe). 19 czerwca 2019 beta HCG 220, 21 czerwca 2019 beta HCG 548. Mam się… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...