Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

bol oczu ucisk oczodolu glowy

Witam 7 miesięcy temu miałam podany kwas hialuronowy w dolinę łez za pomocą kaniuli.Po dwóch dniach zaczęło się pieczenie… >>

473 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból oczu i ucis w oczodolach i głowie

Witam 7 miesięcy temu miałam podany kwas hialuronowy w dolinę łez za pomocą kaniuli.Po dwóch dniach zaczęło się pieczenie… >>

470 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Usg

Monitoring cyklu jak czesto potrzebne jest usg? >>

51 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zatoki-ucisk na mózg

Witam,mam jakby zaburzenia swiadomosci. Zastanawiam się nad rzeczami, ktore wiem ze zrobilem-zamknąłem samochód, widziałem… >>

518 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża?

Dzień dobry proszę o informację czy możliwe że to wczesna ciąża. Zrobiłam w 8 dniu po owulacji beta hcg i wynik to 2.30. >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża?

Dzień dobry proszę o informację staram się z pratnerem o dziecko jestem 8 dni po owulacji zrobiłam badanie beta hcg wynik… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Chrzęstniak śródkostny

Witam, 5 mies temu odczuwalem bol lewego biodra. Zrobiłem MR i poniżej jest opis. Nie rozumiem tylko textu MR na pierwszym… >>

1.1K Wyświetleń

14 Odpowiedźi

Guz nerki

Dzień dobry dwa miesiące temu mojej mamie na badaniu USG lekarz wykrył guz na lewej Nerce i skierował na badanie rezonansem… >>

533 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tabletki Atywia

Witam, ile dni po wzięciu pierwszej tabletki Atywia (nie w pierwszym dniu krwawienia ale w trakcie dni płodnych) tabletki… >>

439 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Lot samolotem

Czy z wysokim CRP mozna lecieć samolotem? Czy jest to przeciwwskazanie do lotu? >>

456 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...