Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Miesiączka

Witam. Od 60 dni bez przerwy mam miesiączkę bądź po prostu plamienia, nie wiem jak to nazwać. Co mi może dolegac? >>

36 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy to udar słoneczny u dziecka?

Witam córka dzisiaj wróciła ze szkoły z bólem głowy pod wieczór miała 38stopni gorączki podałam pyrosal po godzinie nadal… >>

17 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bolące zmiany na stopie

https://imgur.com/WKm8tSGrnrnCześć. Pojawiły mi się takie zmiany już jakiś czas temu, ale teraz dają o sobie znać przez… >>

19 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tatuaz

Witam ,mam pytanie-w niedziele robilam tatuaz,niestety od jutra musze zaczac brac antybiotyk(macrodantin)na ZUMrnCzy nie… >>

15 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wścieklizna

Czy ptaki mogą zarażać wścieklizną? >>

17 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Podejrzane znamię

Dobry wieczór. Proszę o pomoc i odpowiedz. Mam 37 lat. Od 12 lat mam znamię, które jest podejrzane. Na początku było ona… >>

24 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Problemy skórne tylko pod kolanami

Witam, Od dwóch lat mam problem ze zmianami skórnymi ale tylko i wyłącznie pod kolanami. Od razu sączy się krew jak raz… >>

20 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

wynik badania wymazu cytologia

Badany organ tarcza cz pochwowej 1823cm rnWynik nr 214801 wynik badania: A jakos rozmazurnAI rozmaz nadaje sie do oceny… >>

32 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

HPV

Wykryto u mnie bakterie HPV. Aktualnie jestem w UK. Z zaleceń tutejszych lekarzy mam czekać na powtórzenie badań które mają… >>

142 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Nerwica hipochondryczna

Witam. Czy wmawianie sobie kilku chorób i odczuwanie ich objawów to nerwica lub hipochondria? >>

108 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...