Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Zapalenie pęcherza po stosunku

Witam. Po stosunku z żoną praktycznie za każdym razem ma ona zapalenie pęcherza i słyszałem o tym że może to być także moja… >>

439 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ciąża

Mam średnio regularne cykle dnia 17 maja dostałam miesięczke i trwała 5 dni, następną dostałam 15 czerwca i trwała 5 dni,… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Mam średnio regularne cykle dnia 17 maja dostałam miesięczke i trwała 5 dni, następną dostałam 15 czerwca i trwała 5 dni,… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam.pytanie odnośnie ciąży. Cykle ok 32dni. Ostatni okres 9.05.dziś 01.07 który to tydzien? >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Cytologia

Czy jeśli w wyniku cytologicznym jest napisane o licznych skupiskach endometrialnych (5dz.c) to może to oznaczać endometriozę?… >>

117 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Usg

Monitoring cyklu jak czesto potrzebne jest usg? >>

51 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża?

Dzień dobry proszę o informację czy możliwe że to wczesna ciąża. Zrobiłam w 8 dniu po owulacji beta hcg i wynik to 2.30. >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża?

Dzień dobry proszę o informację staram się z pratnerem o dziecko jestem 8 dni po owulacji zrobiłam badanie beta hcg wynik… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki Atywia

Witam, ile dni po wzięciu pierwszej tabletki Atywia (nie w pierwszym dniu krwawienia ale w trakcie dni płodnych) tabletki… >>

440 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

wynik badania wymazu cytologia

Badany organ tarcza cz pochwowej 1823cm rnWynik nr 214801 wynik badania: A jakos rozmazurnAI rozmaz nadaje sie do oceny… >>

423 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...