Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Dretwienie nozki po szczepieniu

Witam [censored] We wtorek synek miał szczepienie [censored] Od wczoraj tj czwartek zaczęła mu dretwiec nozka lecz nie ta… >>

35 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zapytanie o kaszel

Witam. Mężczyzna 40 lat,palący od wielu lat,leczący się na nerwicę lękową od 2006r. Od połowy kwietnia kaszlę żadnych innych… >>

15 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pieprzyk na udzie

Witam mam taki problem [censored]5 dni temu zaczol mnie boleć pieprzyk na udzie mam go wiele lat moze i nawt od urodzenia… >>

21 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kłujący, krótki ból nas piersią

Co kilka dni,[censored] przez [censored]10[censored]-1[censored]5 sekund nie mogę wziąć głębokiego wdechu,[censored] przez… >>

25 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wata

Polknelam kawałek waty z poduszki czy może się coś stać??? >>

14 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciągłe niewyspanie i zmęczenie

Mam problem gdyż od bardzo dawna mam problem z ciągłym niewyspaniem i ogólnym zmęczeniem. Nie wyspałem się naprawdę od bardzo… >>

19 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Uszkodzenie pięty.

Około miesiąca temu miałam przykry incydent, a mianowicie brama uderzyła mnie z cala sile w tył pięty. Pieta mnie już nie… >>

22 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bol i opuchniecie piersi

Witam.[censored] 2[censored] tygodnie temu na pol piersi wyszedl mi rumien.[censored] Lekarka przepisala mas na alergie… >>

30 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból stopy

Rok temu złamałam nogę w stopie nad palcami.[censored] Po kilku tygodniach od zdjęcia gipsu stopa zaczęła mnie strasznie… >>

9 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Łuski na głowie

Witam.[censored] Mam pytanie córka na [censored]9 lat i od dwóch miesięcy po przejściu [censored] ospy zaczęły się robić… >>

33 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...