Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Tabletki amtykoncepcyjne

Dzień dobry.[censored] Wczoraj o godzinie [censored]18[censored]:3[censored]0 zażyłam przed ostatnia tabletkę antykoncepcyjna… >>

435 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Pochwa stała się zbyt luźna

Witam,[censored] od prawie roku współżyję regularnie ze swoją dziewczyną [censored]( z przerwą dłuższą jedną [censored]).[censored]… >>

502 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Czy można tak zajść w ciążę?

Dzień dobry,[censored] moja przyjaciółka ma pewien problem,[censored] ostatnio była u chłopaka i boi się że mogłaby zajść… >>

433 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Siny guzek przy brodawce

Dzień dobry,[censored] Mam pytanie od kilku lat mam guzek wielkosci około [censored]5 mm.[censored] po lewej stronie tuż… >>

371 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Endometrium 45 latki

Witam chciałabym zapytać się o endromendium we wcześniejszym usg wyszło,[censored],macica mięśniakowata mięśniaki wielkość… >>

366 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Progesteron

Czy trzy dni po owulacji wynik progesteronu [censored]16[censored].6[censored]0ng/ml nie jest Za wysoki?[censored] Czytałam… >>

405 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy to może być ciąża?

Witam,[censored] moje cykle zwykle trwają [censored]31[censored]-3[censored]2 dni dziś jest [censored]34[censored] dzień… >>

17 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

interpretacja wyników

Dzień dobry,[censored] bardzo proszę o pomoc.[censored] wykonałam badania zlecone przez ginekologa [censored]. Wyniki są… >>

59 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

laparoskopia

Witam mam mieć laparoskopowe usunięcie torbieli jajnika oraz również laparoskopię pęcherzyka żółciowego-[censored] mam polipy.[censored]… >>

414 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

laparoskopia

Witam mam mieć laparoskopowe usunięcie torbieli jajnika oraz również laparoskopię pęcherzyka żółciowego-[censored] mam polipy.[censored]… >>

386 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...