Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Wyniki RTG objawy Baastrupa

Witam. rnBardzo proszę o interpretację wyników RTG. rnOPIS WYNIKÓW:rnNieco pogłębiona lordoza lędźwiowa i bardziej poziome… >>

443 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża ból brzuchq

Witam, mam pytanie. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 8 sierpnia. Z chłopakiem w dni płodne się nie zabezpieczaliśmy. Jakieś… >>

473 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból brzucha

Witam, zostałem uderzony na treningu z pięści w lewa stronę brzucha pod żebrami, bardziej od strony nerek i mnie teraz po… >>

10 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy to grzybica?

Witam mam problem poniewaz od dwoch dni uporczywie piecze I swedzi mnie pochwa ponadto wejscie jest zaczerwienione I pojawia… >>

464 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Prolaktyna

Dzień dobry. Mam 24 lata i robiłam badania hormonalne w 25 dniu cyklu (byłam dzień po nocnych zmianach w pracy) tarczyca… >>

435 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

kan w nerce

mam isc do szpitala usumac kamien w nerce (ok 3cm)........ ze wzgledu na moj jezykrnograniczony w terminach medycznych ............przed… >>

453 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból z prawej strony

Witam , mam bóle z prawej strony Dokładnie taki dyskomfort , robiłem badanie usg, i wyszło że mam stłuszczenie wątroby ,… >>

438 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

podejrzenie stanu zapalenia/infekcji

Cześć. Mam bardzo wstydliwy problem, z którym nie jestem pewna co powinnam zrobić. Kontakt z ginekologiem wykluczam z dwóch… >>

487 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Hiv

Jesli po 3miesiącach od ryzykownej sytuacji jest wynik ze wirus hiv jest ujemny to czy jest duze prawdopodobieństwo ze po… >>

452 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zaczerwienienie na napletku

Witam Mam takie pytanie odnośnie zaczerwienienie w okolicach napletka od jakiegoś czasu mam tam zaczerwienienia trochę swędzi… >>

440 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...