Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Pochwa stała się zbyt luźna

Witam,[censored] od prawie roku współżyję regularnie ze swoją dziewczyną [censored]( z przerwą dłuższą jedną [censored]).[censored]… >>

146 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. 2 lata temu moja ciaza obumarla w 5 tyg ciazy dostalam tabletke poronną i skierowanie do szpitala na lyzeczkowanie.… >>

50 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ważne

Witam. Zaczęłam stosować antykoncepcję ale po miesiącach dalej mam jakieś krwawienia. Nie wiem czy to normalne? Czy mogę… >>

126 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Biegunki problemy z żąłądkiem

Witam piszę, gdyż od paru lat posiadam problem biegunki a obecnie przebywam za granicą jeszcze parę miesięcy. Do moich objawów… >>

154 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czerwone plamy wokół penisa .

Witam serdecznie proszę o trochę rozjaśnienie tematu stało się to koło roku temu nie widziałem tego bo się nie goliłem dopiero… >>

170 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

półroczne dziecko w górach

Witam. Chciałam zapytać,czy z dzieckiem które skończyło pół roku można wybrać się w Tatry,na wysokość około 2100 metrów,niosąc… >>

142 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Wynik badania pomocy

Dzien dobry [censored] Odebralam wyniki morfologi i moczu i wszystko jest w normie procz Eozynofile mam poniżej normy [censored]0.[censored]9… >>

125 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tajemnica lekarska

Witam,[censored] bardzo proszę o pomoc.[censored] Otóż mam pytanie,[censored] czy lekarze w przychodni MSWiA mają wgląd… >>

115 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Stopa

Po operacji stawu skokowego pienty i stopy nie moge wyprostowac stopy z kostek leci cos jak ropa z krwia juz [censored]5… >>

85 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Słyszę głosy mojej byłej

Jak śpię to słyszę jakby ona leżała obok i mówiła do mnie.[censored]. w godzinach wieczornych tylko.[censored]. przez co… >>

86 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...