Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Polip i nadzerka

Dzien dobry stwierdzono u mnie nadzerke wrodzona.. oraz niedawno polipa 10mm.. W sumie lekarz sam nie jest pewien bo napisal… >>

413 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiączka

Witam czy jest możliwość abym zaszła w ciążę ? Stosunek był 3 wrzesnia ,miesiączka 9 sierpień .Zrobiłam [censored] wyszła… >>

8 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zapłodnienie w 1 dniu miesiączki?

Witam. Dziś wypada mi pierwszy dzień miesiączki ale rano odbył się stosunek z wpadka w którym - i tu moje pytanie - mogło… >>

350 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiączka

Witam serdecznie 19 lipca miałam ostatnia normalna miesiączke kolejna powinnam mieć 15 sierpnia w tym czasie doszło do współżycia… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Interakcja lekow

Witam, czy atropina zastosowana w badaniu dna oka może wpłynąć na skuteczność pigułek antykoncepcyjnych logest ? >>

382 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Źle zszyta skóra po cc, pilna poprawa

Dzień dobry, We wtorek 03.09 miałam drugie cesarskie cięcie,pierwsze 02.2018, po pierwszym cc miałam piękną małą równą blizne,… >>

385 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pytanie

Witammam torbiel na prawym jajniku czy to grozne >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Okres spóźniony 19 dni

Witam czy jest możliwość że po 19 dniowym spóźnienia okresu [censored] wyjdzie negatywny ? Mam nieregularne miesiączki więc… >>

381 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki beta hcg

Robiłam wczoraj badanie beta hcg wynik wyszedł 4. Moje cykle są nieregularne. Owulacja miałam ok 23.08 wykonywała [censored]… >>

361 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dostinex skutki uboczne

Dzień dobry. Mam gruczolak przysadki wydzielającego prolaktynę. Od roku przyjmuję Dostinex w celu zmniejszenia guza. Od… >>

382 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...