Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Pomocy!

Czy po 1 minutowym braku dostępu tlenu do mózgu grazi mi obumarcie czy jakieś zmiany bardzo prosze o szybką odpowiedz!!!rnI… >>

744 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Usunąć płeć

Adam, mam 30 lat chce usunąć płeć chcę się podać panektomi całkowitej usuwam wszystko penisa i jądra mam dość bycia męzczyzną… >>

836 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Badanie ogólne moczu

Witam. 2 tyg temu miałam badanie ogólne moczu. Wszystko ok. tylko lekarz stwierdził lekką infekcję dróg moczowych. Dziś… >>

832 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Co zrobic z kurzajka brodawka

Witam rnMoj chlopak ma duza kurzajke . Zachaczyl i leje mu sie z tego krew . Co mozna zeobic domowymi sposobami zeby to… >>

869 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

RATUNKU!!!

Czy łysienie może być spowodowane alergią? W mojej rodzinie faceci nie łysieją, zatem nie ma to pewnie podłoża genetycznego.… >>

896 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Jak rzucić palenie?

Mam problem z paleniem. Palę od dwóch lat, i nieraz próbowałem rzucić to gówno. Ale zawsze mnie ciągnie do palenia. Próbowałem… >>

816 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Szumy w uszach

Od pewnego czasu zwłaszcza rano po wstaniu mam szumy w uszach. Gdy trochę się poruszam, to wszystko wraca do normy. Co może… >>

817 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Jak radzicie sobie z zapaleniem zatok?

Cześć od kilku lat regularnie cierpię z powodu zapalenia zatok. Zazwyczaj nos zapycha mi się całkowicie i nie mogę go odetkać,… >>

955 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Czy to może być choroba tarczycy?

Hej! Od pewnego czasu czuje się codziennie osłabiona, mam problem z wypadaniem włosów, a co najgorsze przybrałam na wadzę… >>

733 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wypadanie włosów – jakieś sposoby?

Witam wszystkich, mam denerwujący problem, a mianowicie od kilku miesięcy wypadają mirnwłosy. Przy każdym myciu czy czesaniu… >>

762 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

loading...