Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Wypadanie włosów – jakieś sposoby?

3 Odpowiedźi 571 Wyświetleń 2018-03-15 10:47:08 Forum Dermatologiczne
Witam wszystkich, mam denerwujący problem, a mianowicie od kilku miesięcy wypadają mi włosy. Przy każdym myciu czy czesaniu gubię ich dość sporo. Próbowałam już różnych odżywek i witamin i nic! Pomóżcie!

Kinga
3 Lata Temu
A witaminę D próbowałaś? Mi po zaaplikowaniu dziennej dawki tabletki Wit D włosy już są silne i zdrowe.
Urszula
3 Lata Temu

Hej Kornelia! Moja siostra ma długie włosy i też skarżyła się na wypadanie. Babcia poleciła jej stare metody: olej rycynowy lub siemię lniane. Trzeba zastosować je jako maseczki i potrzymać trochę na włosach, a potem spłukać. Efekt jest naprawdę fajny bo włosy przestają wypadać i są mocniejsze i lśniące.

anetas
1 Rok Temu

Moim zdaniem powinnaś wrócić szybko do jakiegoś szamponu z przeszłości, który z całą pewnością nie wywoływał u Ciebie wypadania (niezależnie od jego składu). Unikałabym nowości do mycia - sytuacja powinna się ustabilizować w około 2 tygodnie po zmianie na pewny środek. Jeśli wypadanie nie trwa dłużej niż miesiąc to nie masz się czym przejmować. Wypadanie wynikające z problemów wewnętrznych nie pojawia się nagle, tylko systematycznie wzrasta - więc z badaniami poczekałabym jeszcze chwilę, bo jak rozumiem to dopiero 3 dziwne mycia za Tobą

Świetne rezultaty w pielęgnacji daje również seria kosmetyków na wypadajace włosy Delpos

loading...