Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Sprawdzone sposoby na chrapanie

Cześć wszystkim! Szukam pomysłów na to jak pozbyć się uporczywego chrapania męża. Jest po 40-stce i chrapie naprawdę głośno… >>

800 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Cholesterol

Czy poziom cholesterolu może być uwarunkowany genetycznie? Mam całkowity cholesterol 250. Inne frakcje (zły i dobry) są… >>

782 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zastawki

Lekarz podczas badania stwierdził wypadanie płatka zastawki mitralnej. Mam 42 lata. Nigdy wcześniej nie miałam problemow… >>

884 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kamienie w woreczku

Proszę o informację, Podczas badania usg stwierdzono u mnie kamienie w woreczku żółciowym. Czy są jakieś nieinwazyjne metody… >>

752 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ładna dziewczyna - spocone rece :(

Mam taki dziwaczny problem, jak widzę ładną dziewczynę to mi się pocą ręce. Na przykład spotykam jakąś, wyciąga do mnie… >>

807 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Skórka pomarańcza na pupie :)

Zrobiła mi się na pupie taka dziwna skóra, jakby skórka pomarańczy, taka nierówna. Nie boli nie swędzi, ale nie za ładnie… >>

909 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Kardiomiopatia???

Co to jest kardiomiopatia? Starszy kolega z pakerni straszył mnie takim suplementem, który biorę, że jak przesadzę z "koksem'… >>

891 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Najlepsza antykoncepcja dla mlodej dziewczyny?

Hej! Mam pytanko. Jaka jest najlepsza antykoncepcja dla młodej dziewczyny (mam 21 lat)? Słyszałam, że tabletki hormonalne… >>

734 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Brzydka sprawa :(

Mam taki problem. Niestety często mam nieładny zapach z ust. Byłem już u laryngologa i właściwie nic takiego nie wykrył.… >>

863 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Potrzebuję poważnej porady!!!

U mojego teścia wykryto guz w pęcherzu. Żona się strasznie martwi.Teść był oczywiście u lekarza, bo miał przez dłuższy czas… >>

727 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...