Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

RATUNKU!!!

Czy łysienie może być spowodowane alergią? W mojej rodzinie faceci nie łysieją, zatem nie ma to pewnie podłoża genetycznego.… >>

893 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Jak rzucić palenie?

Mam problem z paleniem. Palę od dwóch lat, i nieraz próbowałem rzucić to gówno. Ale zawsze mnie ciągnie do palenia. Próbowałem… >>

810 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Szumy w uszach

Od pewnego czasu zwłaszcza rano po wstaniu mam szumy w uszach. Gdy trochę się poruszam, to wszystko wraca do normy. Co może… >>

813 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Jak radzicie sobie z zapaleniem zatok?

Cześć od kilku lat regularnie cierpię z powodu zapalenia zatok. Zazwyczaj nos zapycha mi się całkowicie i nie mogę go odetkać,… >>

951 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Czy to może być choroba tarczycy?

Hej! Od pewnego czasu czuje się codziennie osłabiona, mam problem z wypadaniem włosów, a co najgorsze przybrałam na wadzę… >>

728 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wypadanie włosów – jakieś sposoby?

Witam wszystkich, mam denerwujący problem, a mianowicie od kilku miesięcy wypadają mirnwłosy. Przy każdym myciu czy czesaniu… >>

758 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Sprawdzone sposoby na chrapanie

Cześć wszystkim! Szukam pomysłów na to jak pozbyć się uporczywego chrapania męża. Jest po 40-stce i chrapie naprawdę głośno… >>

796 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Cholesterol

Czy poziom cholesterolu może być uwarunkowany genetycznie? Mam całkowity cholesterol 250. Inne frakcje (zły i dobry) są… >>

778 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zastawki

Lekarz podczas badania stwierdził wypadanie płatka zastawki mitralnej. Mam 42 lata. Nigdy wcześniej nie miałam problemow… >>

880 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kamienie w woreczku

Proszę o informację, Podczas badania usg stwierdzono u mnie kamienie w woreczku żółciowym. Czy są jakieś nieinwazyjne metody… >>

748 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...