Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Problemy po ciąży z pęcherzem

Po ciąży został mi problem z pęcherzem. Często mam lekkie bóle i mnie ciśnie. Lekarz powiedział, że niby wszystko jest w… >>

212 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Ból nadgarstków

Bardzo często mam bóle nadgarstków. Zauważyłam, że dzieje się to podczas pisania na klawiaturze laptopa. Czy da się to jakoś… >>

299 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Sprawdzone sposoby na chrapanie

Cześć wszystkim! Szukam pomysłów na to jak pozbyć się uporczywego chrapania męża. Jest po 40-stce i chrapie naprawdę głośno… >>

238 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Pomarańczowy mocz?

Ostatnio zauważyłam, że mam taki ciemnopomarańczowy mocz. Czy to normalne, nigdy tak nie miałam. Nie wiem ,czy to przejdzie,… >>

246 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból w dolnej części kręgosłupa

Posiadam straszny ból w dolnej części kręgosłupa - niestety żadne maści, okłady a nawet masaż nie pomaga. Nie chcę faszerować… >>

286 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Skórka pomarańcza na pupie :)

Zrobiła mi się na pupie taka dziwna skóra, jakby skórka pomarańczy, taka nierówna. Nie boli nie swędzi, ale nie za ładnie… >>

229 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

RATUNKU!!!

Czy łysienie może być spowodowane alergią? W mojej rodzinie faceci nie łysieją, zatem nie ma to pewnie podłoża genetycznego.… >>

329 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ładna dziewczyna - spocone rece :(

Mam taki dziwaczny problem, jak widzę ładną dziewczynę to mi się pocą ręce. Na przykład spotykam jakąś, wyciąga do mnie… >>

285 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Znamiona

Witam wszystkich! Mam taki problem i chciałbym zasięgnąć Waszej porady. Mam 35 lat i kłopoty tego rodzaju. Mam dużo znamion… >>

470 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Jak radzicie sobie z zapaleniem zatok?

Cześć od kilku lat regularnie cierpię z powodu zapalenia zatok. Zazwyczaj nos zapycha mi się całkowicie i nie mogę go odetkać,… >>

342 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

loading...