Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Problem z palcami...

Mam 28 lat i zauważyłem, że palce w prawej ręce zaczynają się tak jakość krzywić w stawach. Nie boli mnie to i właściwie… >>

747 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pomarańczowy mocz?

Ostatnio zauważyłam, że mam taki ciemnopomarańczowy mocz. Czy to normalne, nigdy tak nie miałam. Nie wiem ,czy to przejdzie,… >>

789 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Dieta niskosolna?

Chcę się odchudzić i w związku z tym mam pytanie, czy lepiej jesć w czsie takiej diety pokarmy raczej słone, czy unikać… >>

821 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Niejadek

Mam siedmiolatka i taki z nim problem, że nie chce jeść. Żywić go to prawdziwa katorga. Kręci się przy jedzeniu, ściąga… >>

709 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Co sądzicie o badaniach dla kierowców w podeszłym wieku?

Nie wiem czy macie podobne obserwacje co ja. Jadę sobie samochodem i co rusz jak jest jakiś problem na drodze to powoduje… >>

724 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ból nadgarstków

Bardzo często mam bóle nadgarstków. Zauważyłam, że dzieje się to podczas pisania na klawiaturze laptopa. Czy da się to jakoś… >>

842 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Ból gardła od dwóch tygodni

Od dwóch tygodni boli mnie strasznie gardło. Nie mam innych objawów grypowych czy innych. Nie mam czasu iść do lekarza (pracuję… >>

787 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból głowy - czy to od długiej pracy na komputerze?

Witam, mam problem z częstym bólem oczu i głowy. Zazwyczaj objawia się on wieczorami po intensywnym dniu pracy. W weekendy… >>

699 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Foniatra

Mam problem z głosem. Poszukuję foniatry we Wrocławiu. Czy wizyta może się odbyć na fundusz? >>

715 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Dziwne pytanie :)

Mam takie pytanie, może dziwne? Czy na starość człowiek, który był w młodości bardzo nerwowy i zaborczy łagodnieje, czy… >>

800 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

loading...