Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Skórka pomarańcza na pupie :)

3 Odpowiedźi 195 Wyświetleń 2018-03-13 23:52:57 Forum Dermatologiczne
Zrobiła mi się na pupie taka dziwna skóra, jakby skórka pomarańczy, taka nierówna. Nie boli nie swędzi, ale nie za ładnie to wygląda. Co się da z tym zrobić? Może macie pomysł na jakiś krem, czy może sprawa jest poważniejsza i iść do dermatologa? Może któraś pani już się wyleczyła z tego problemu i może mi coś polecić?

Eliza
1 Rok Temu
Ja też mam taki problem!!! Na necie jest milion sposobów jak się tego pozbyć, ale wątpię, żeby były skuteczne. Jakby był skuteczny, to wystarczyłby jeden sposób i więcej byłoby niepotrzebne :smile: A czy Wy macie jakiś na prawdę sprawdzony? Poratujcie plis!
Don Juan
11 Miesiące Temu
Ja mam na to bardzo dobry sposób. Poproś chłopaka żeby Ci robił takie masaże oliwką dla dzieci. Może nie pomoże, ale będzie przyjemnie - dla obojga. ;) 
Rov
11 Miesiące Temu

Praktycznie każda kobieta zmaga się z tym problemem prędzej lub później. Można stosować domowe sposoby które nie zawsze niestety pomagają, dobrym i skutecznym rozwiązaniem są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, szczególnie polecam tę klinikę https://lipoline.pl/endermologia/ posiadają bardzo bogatą ofertę a poziom wykonywanych zabiegów jest bardzo wysoki.

loading...