Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Skórka pomarańcza na pupie :)

3 Odpowiedźi 168 Wyświetleń 2018-03-13 23:52:57 Forum Dermatologiczne
Zrobiła mi się na pupie taka dziwna skóra, jakby skórka pomarańczy, taka nierówna. Nie boli nie swędzi, ale nie za ładnie to wygląda. Co się da z tym zrobić? Może macie pomysł na jakiś krem, czy może sprawa jest poważniejsza i iść do dermatologa? Może któraś pani już się wyleczyła z tego problemu i może mi coś polecić?

Eliza
8 Miesiące Temu
Ja też mam taki problem!!! Na necie jest milion sposobów jak się tego pozbyć, ale wątpię, żeby były skuteczne. Jakby był skuteczny, to wystarczyłby jeden sposób i więcej byłoby niepotrzebne :smile: A czy Wy macie jakiś na prawdę sprawdzony? Poratujcie plis!
Don Juan
8 Miesiące Temu
Ja mam na to bardzo dobry sposób. Poproś chłopaka żeby Ci robił takie masaże oliwką dla dzieci. Może nie pomoże, ale będzie przyjemnie - dla obojga. ;) 
Rov
7 Miesiące Temu

Praktycznie każda kobieta zmaga się z tym problemem prędzej lub później. Można stosować domowe sposoby które nie zawsze niestety pomagają, dobrym i skutecznym rozwiązaniem są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, szczególnie polecam tę klinikę https://lipoline.pl/endermologia/ posiadają bardzo bogatą ofertę a poziom wykonywanych zabiegów jest bardzo wysoki.

loading...